Pierwszy milion. Jak zaczynał Leszek Czarnecki i inni- Kinga Kosecka, Maciej Rajewski

Ocena 4.8
1 godz. 13 min.
Pierwszy milion
bookCoverFor

Opis

Zapraszamy do trzeciego odcinka naszego miniserialu poświęconego najbogatszym Polakom.

Leszek Czarnecki, pierwsza omawiana w tym tekście postać, która obecnie kojarzy się przede wszystkim z sektorem bankowym, pierwsze duże pieniądze zarobił, tworząc firmę, oferującą unikalne usługi prac pod powierzchnią wody. Wybór tej wąskiej specjalizacji, wydaje się jednak logiczny, biorąc pod uwagę, iż był on świetnym nurkiem i miał wielu znajomych o podobnych zainteresowaniach.

Następnie swoją uwagę skupimy na Macieju Formanowiczu, jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego rynku meblarskiego. Firma Forte którą założył, jest znana chyba każdemu, kto musiał urządzić mieszkanie czy dom. On również sukces odniósł w sektorze, na którym z racji wykształcenia i tradycji rodzinnych znał się najlepiej, a w momencie gdy stawiał pierwsze kroki jako przedsiębiorca, konkurencja była jeszcze niewielka. Późniejszy twórca Forte początkowo rozważał stworzenie firmy drobiarskiej. Gdy dowiedział się, że kury nie znoszą 5 jaj dziennie - tak jak początkowo myślał - pojął, że lepiej nie brać się za biznes, na którym kompletnie się nie zna.

Ostatnia zaś część tego audiobooka będzie poświęcona Maciejowi Popowiczowi, który na biznesowym firmamencie pojawił się dzięki serwisowi społecznościowemu “Nasza Klasa”. Nie spoczął jednak po tym sukcesie na laurach, lecz zajął się tworzeniem gier.
Format:
Audiobook
Tom:

3

Czas trwania audiobooka:
1 godz. 13 min.
Język:
Polski
Data wydania:
7.12.2018
Wydawca audiobooka:
Wydawnictwo Łukasz Tomys Publishing
Numer ISBN audiobooka:
9788366167377

© Wydawnictwo Łukasz Tomys Publishing (audiobook)