Patostreamerzy

Ocena 4.6
9 godz. 55 min.
269 Strony
Prokurator Marian Suski
bookCoverFor

Opis książki

W spalonej stodole znaleziono ciało i ślady wskazują, że mężczyzna był przed śmiercią torturowany. Fakty wskazują na to, że zabójcą jest znany w Internecie patostreamer Metaxa i ofiar jest więcej... Policja kryminalna warszawska prowadzi śledztwo w sprawie razem z prokuratorem Suskim. Świat patostreamerów jest brudny, brutalny i bezwzględny. Odważycie się zanurzyć się w tę najciemniejszą stronę ludzkiej natury?

Patostreamerzy to kolejna świetna powieść Wojciecha Kulawskiego, kontynuacja cyklu z warszawskimi policjantami. "Pisarz nas tutaj szokuje, zaskakuje i wciąga w świat o którym mamy znikome pojęcie. Sprawia, że od jego historii ciężko się oderwać. Każdy jest podejrzanym a finał jest zaskakujący." - opinia z Lubimyczytać.pl. Polecamy również kolejne tomy w serii o prokuratorze Marian Suskim. Także polecamy ciekawy cykl o Tim Mayera.

Wojciech Kulawski - pisanie traktuje jak przygodę życia. Inspiracje czerpie z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Uważa, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamyka się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z kryminałem, thrillerem, sensacją, horrorem, sci-fi a nawet literaturą obyczajową. Mieszka w malowniczym Rzeszowie. Laureat licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału czy Międzynarodowy Festiwal Opowiadania.

Format:

Audiobook
E-book

Tom:

5

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 55 min.

Strony e-booka:

269

Język:

Polski

Data wydania:

7.11.2022

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367494410

Wydawca e-booka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN e-book:

9788367494427