Patostreamerzy- Wojciech Kulawski

9 godz. 55 min.
269 Strony
Prokurator Marian Suski
bookCoverFor

Opis

W spalonej stodole znaleziono ciało i ślady wskazują, że mężczyzna był przed śmiercią torturowany. Fakty wskazują na to, że zabójcą jest znany w Internecie patostreamer Metaxa i ofiar jest więcej... Policja kryminalna warszawska prowadzi śledztwo w sprawie razem z prokuratorem Suskim. Świat patostreamerów jest brudny, brutalny i bezwzględny. Odważycie się zanurzyć się w tę najciemniejszą stronę ludzkiej natury?

Patostreamerzy to kolejna świetna powieść Wojciecha Kulawskiego, kontynuacja cyklu z warszawskimi policjantami. "Pisarz nas tutaj szokuje, zaskakuje i wciąga w świat o którym mamy znikome pojęcie. Sprawia, że od jego historii ciężko się oderwać. Każdy jest podejrzanym a finał jest zaskakujący." - opinia z Lubimyczytać.pl. Polecamy również kolejne tomy w serii o prokuratorze Marian Suskim. Także polecamy ciekawy cykl o Tim Mayera.

Wojciech Kulawski - pisanie traktuje jak przygodę życia. Inspiracje czerpie z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Uważa, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamyka się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z kryminałem, thrillerem, sensacją, horrorem, sci-fi a nawet literaturą obyczajową. Mieszka w malowniczym Rzeszowie. Laureat licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału czy Międzynarodowy Festiwal Opowiadania.

Format:
Audiobook, E-book
Tom:

5

Czas trwania audiobooka:
9 godz. 55 min.
Strony e-booka:
269
Język:
Polski
Data wydania:
7.11.2022
Wydawca audiobooka:
Lind & Co Polska
Numer ISBN audiobooka:
9788367494410
Wydawca e-booka:
Lind & Co Polska
Numer ISBN e-book:
9788367494427