Pan Samochodzik i przemytnicy

Ocena 4.4
10 godz. 4 min.
328 Strony
Pan Samochodzik
bookCoverFor

Opis książki

Odkryj świat pełen tajemnic i intryg w serii Pan Samochodzik.
Rozwiąż wakacyjną zagadkę dzieł sztuki, relaksując się w leśnej chatce nad Biebrzą.
Seria Pan Samochodzik w najnowszej ekranizacji m.in. z Marią Dębską i Anną Dymną!

Choć Pan Samochodzik przygotowuje się do sezonu urlopowego, odkrywa, że nie może oderwać się od swojej profesji. Kiedy znajomy proponuje mu idylliczne schronienie w drewnianym domku nad Biebrzą, detektyw zostaje uwikłany w sprawę w cennymi dziełami sztuki i tajemniczymi sprawami na wschodniej granicy...

Kultowa seria Pan Samochodzik została wcześniej zekranizowana w 1971 roku. Muzykę do serialu stworzył wybitny kompozytor Piotr Marczewski. W bohaterów wcieliły się gwiazdy polskiego kina, jak Danuta Szaflarska i Stanisław Mikulski.

Jako historyk sztuki w Ministerstwie Kultury, Tomasz, zwany Panem Samochodzikiem, rozwiązuje zbrodnie artystyczne, często musząc konfrontować się z byłym przyjacielem, a obecnie przemytnikiem - Waldemarem Baturą i jego synem.

Arkadiusz Niemirski - satyryk, dziennikarz, pisarz powieści kryminalnych i sensacyjnych oraz kontynuacji przygód "Pana Samochodzika". Współpracował z Programem III Polskiego Radia, pisał artykuły muzyczne do czasopism „Tylko Rock" i „Teraz Rock".

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 4 min.

Strony e-booka:

328

Język:

Polski

Data wydania:

27.07.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788727098456

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788727098449

Co myślą inni

Recenzje Pan Samochodzik i przemytnicy –
Audiobook, E-book

Ok

Sławomir

Po przeczytaniu recenzji tutaj myślałem, że to będzie jakiś gniot. Kto się jednak zaczytywał w młodości Nienackim nie powinien się zawieść. Co prawda niektóre momenty były słabe, ale ogólnie ok.

Mirosław

Grafomania. Bardzo slaba.

Agnieszka