Oko Ewy- Karin Fossum

Ocena 4.1
10 godz. 33 min.
241 Strony
Konrad Sejer
bookCoverFor

Opis

Młoda malarka Ewa Magnus spaceruje z córką brzegiem rzeki, gdy nagle zauważa ciało mężczyzny unoszące się na wodzie. Ostatecznie nie powiadamia policji o odkryciu, ale to doświadczenie wzmaga lęki, z którymi się od dawna boryka.
Gdy policja odkrywa zwłoki Egila, komisarz Konrad Sejer szybko orientuje się, że denat zmarł po brutalnym ataku. W dodatku okazuje się, że mężczyzna był poszukiwany od kilku miesięcy. Sprawa wydaje się równie tajemnicza jak sprawa zamordowanej prostytutki, której ciało znaleziono na trzy dni przed zniknięciem Egila. Czy Ewa jest jedyna osobą, która może pomóc w rozwiązaniu zagadki?
Karin Fossum to norweska królowa zbrodni. Największą popularność przyniosła jej seria kryminałów o inspektorze Sejerze. Przetłumaczono ją na kilkanaście języków, a wybrane części otrzymały nagrodę za najlepszą powieść kryminalną w krajach skandynawskich. Autorka w swoich książkach skupia się przede wszystkim na motywacjach morderców i logice stojącej za dokonywanymi zbrodniami. Pisarka obnaża mechanizmy strachu, szaleństwa i cierpienia.

Tłumaczenie:
Maria Gołębiewska-Bijak
Format:
Audiobook, E-book
Tom:

1

Czas trwania audiobooka:
10 godz. 33 min.
Strony e-booka:
241
Język:
Polski
Data wydania:
28.09.2022
Wydawca audiobooka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN audiobooka:
9788702380392
Wydawca e-booka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN e-book:
9788702380408

Co myślą inni

Recenzje Oko Ewy – Audiobook, E-book

👍

Renata

Ok

Jacek

Wciągająca!

Alicja

Gorąco polecam 😊

Joanna