Oko Ewy

Ocena 4.2
10 godz. 33 min.
241 Strony
Konrad Sejer
bookCoverFor

Opis książki

Młoda malarka Ewa Magnus spaceruje z córką brzegiem rzeki, gdy nagle zauważa ciało mężczyzny unoszące się na wodzie. Ostatecznie nie powiadamia policji o odkryciu, ale to doświadczenie wzmaga lęki, z którymi się od dawna boryka.
Gdy policja odkrywa zwłoki Egila, komisarz Konrad Sejer szybko orientuje się, że denat zmarł po brutalnym ataku. W dodatku okazuje się, że mężczyzna był poszukiwany od kilku miesięcy. Sprawa wydaje się równie tajemnicza jak sprawa zamordowanej prostytutki, której ciało znaleziono na trzy dni przed zniknięciem Egila. Czy Ewa jest jedyna osobą, która może pomóc w rozwiązaniu zagadki?
Karin Fossum to norweska królowa zbrodni. Największą popularność przyniosła jej seria kryminałów o inspektorze Sejerze. Przetłumaczono ją na kilkanaście języków, a wybrane części otrzymały nagrodę za najlepszą powieść kryminalną w krajach skandynawskich. Autorka w swoich książkach skupia się przede wszystkim na motywacjach morderców i logice stojącej za dokonywanymi zbrodniami. Pisarka obnaża mechanizmy strachu, szaleństwa i cierpienia.

Tłumaczenie:

Maria Gołębiewska-Bijak

Format:

Audiobook, E-book

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 33 min.

Strony e-booka:

241

Język:

Polski

Data wydania:

28.09.2022

Wydawca audiobooka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN audiobooka:

9788702380392

Wydawca e-booka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN e-book:

9788702380408

Co myślą inni

Recenzje Oko Ewy – Audiobook, E-book

Dobry kryminał. Napisany z całkiem innej perspektywy.

Aleksandra

Ciekawa

Jolanta

Jeśli to jest kryminał, to dlaczego lektor czyta tą książkę jakby to była opowieść wigilijna? 🤦🏻‍♂️

Super

Anna