Ogniste serca- Agnieszka Lingas-Łoniewska

Ocena 4.7
7 godz. 54 min.
bookCoverFor

Opis

Kiedy osiemnastoletnia Anna po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, czuje się zagubiona i wyalienowana. Jako córka burmistrza traktowana jest przez rówieśników z dystansem i nieufnością, a jej rodzice, wiecznie zajęci karierą i przestrzeganiem konwenansów, nie mają dla niej zbyt wiele czasu. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego wieczora na jej drodze staje Jax - przystojny harleyowiec, który pod maską niepokornego twardziela skrywa narastające poczucie osamotnienia. Ich pierwszy pocałunek stanie się preludium do wielu zmysłowych nocy wypełnionych namiętnością, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli, a uczucie, które błyskawicznie zacznie przybierać na sile, wkrótce pochłonie ich bez reszty. Nieustannie spragnieni swoich ciał i nowych doznań, nie zauważają, że dookoła nich przybywa ludzi, dla których ten związek staje się solą w oku… Czy młodym kochankom wystarczy odwagi, by złamać zasady i podążać za swoimi marzeniami?

Powieść została opublikowana w 2017 roku nakładem
wydawnictwa Novae Res pod tytułem Boys from Hell.

Anna usłyszała, że ktoś nadchodzi, a po chwili jakiś cień przesłonił jej słońce. Zrobiła daszek z dłoni i spojrzała do góry.
– Wiesz, że mogę zadzwonić po szeryfa? – spytał Jax, patrząc na nią zza ciemnych okularów.
Anna poderwała się tak gwałtownie, że okulary, które miała na nosie, wpadły do wo-dy.
– Jezu... Super... – jęknęła i spojrzała na niego, doskonale widząc swoje odbicie w ciemnych szkłach jego okularów. – Dzięki... – rzuciła w jego stronę.
Chłopak, a właściwie mężczyzna, pokręcił głową i się uśmiechnął.
– Jesteś na moim pomoście.
– Taaa, jasne... – Wzruszyła ramionami, schyliła się po bluzeczkę i włożyła ją, dzięki czemu od razu poczuła się pewniej.
Ogarnął wzrokiem jej nogi, ramiona i piersi i dziękował sobie samemu, że miał okula-ry z przyciemnianymi szkłami.
– Tak, jasne, panno Scott. Wtargnęłaś na posesję Cunnamów. Jesteś intruzem. Mam prawo cię unieszkodliwić i wezwać szeryfa.

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników dilerką emocji. Autorka ponad 40 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Jej książki są hitami wśród czytelników ceniących akcję, emocje i miłość. Sprzedały się do tej pory w setkach tysięcy egzemplarzy.

FB: Agnieszka Lingas-Łoniewska Pisarka
IG: lingasloniewska_writer
Tłumaczenie:
Agnieszka Postrzygacz
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
7 godz. 54 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
3.10.2022
Wydawca audiobooka:
Novae Res
Numer ISBN audiobooka:
9788382198584

Co myślą inni

Recenzje Ogniste serca – Audiobook

Naprawdę ogniste

Iwona

Piękna romantyczna powieść.

Wioleta