O pisaniu. Na chłodno- Remigiusz Mróz

Ocena 4.4
7 godz. 41 min.
bookCoverFor

Opis

W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem. Kim jest? Jak tworzy?

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę. Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka – dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, lecz porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
7 godz. 41 min.
Język:
Polski
Data wydania:
25.03.2022
Wydawca audiobooka:
CZWARTA STRONA
Numer ISBN audiobooka:
9788366278769

Co myślą inni

Recenzje O pisaniu. Na chłodno – Audiobook

Niezwykle motywująca lektura, polecam każdemu!

Kuba

Gdyby pan Mróz stosował swoje własne rady😁

Katarzyna

Narrator świetny, zasłużony, jeśli chodzi o nagrody. To moja pierwsza i chyba ostatnia przygoda z p. Mrozem. Za dużo prywatnych szczegółów, które mimo zapewnień autora że nie zależy mu na rozgłosie i wychodzeniu głęboko w życie prywatne to to robi. Po około ogólnie 90 minut poczułem zmęczenie.

Grzegorz

Nie zostaje nic innego jak pisać… Dziękuję za mnóstwo ciekawych rad i optymizm, którego brak w innych tego typu poradnikach.

Jakub

Świetna pozycja. Nie tylko dla pisarzy

Jacek

Bardzo motywująca książka, nie tylko dla pretendujących pisarzy. Podoba mi się podejście Autora, który nie występuje z pozycji wiedzącego najlepiej, co automatycznie stawia słuchacza w niższej pozycji, tylko dzieli się osobistymi spostrzeżeniami.

Joanna

Miód na moje uszy

Niesamowita robota lektora, rytmicznie napisana książka, wypełniona po brzegi radami. Słuchałam jak najlepszej historii i zostałam zachęcona do rozpoczęcia przygody z innymi książkami autora. Bardzo polecam!

Marta

Poleciłbym ten tytuł nie tylko osobom, które zamierzają pisać książkę. Fascynująca opowieść.

Piotr