Nieczystość

- Katarzyna Kulcak

Ocena 4.5
14 godz. 17 min.
447 Strony
Siedem grzechów głównych
bookCoverFor

Opis książki

Karą za NIECZYSTOŚĆ jest śmierć... W Sochaczewie dochodzi do brutalnych morderstw na dziewczynkach. Szybko na jaw wychodzi, że sprawcą jest ten sam człowiek, który przed laty zgwałcił siostrę komisarza Gabriela Skoniecznego, a dziś zostawia na miejscach zbrodni listy do niego. Dla policjanta sprawa staje się bardzo osobista, tym bardziej że zabójstwa są coraz bardziej okrutne, a czasu jest coraz mniej. Aby znaleźć mordercę, Skonieczny musi współpracować z psychiatrą Elizą Falkowską, której życie również nie oszczędzało.
„Nieczystość” to pierwszy tom mrocznej serii kryminalnej Siedem Grzechów Głównych, w której wątki religijne łączą się z psychologicznymi, by wskazać czytelnikowi drogę do zaburzonego umysłu mordercy.
Katarzyna Kulcak – na co dzień związana z polskim wymiarem sprawiedliwości, zgłębiająca meandry polskiego postepowania cywilnego. Teraz jednak zdecydowała się na realizowanie swojej długoletniej pasji, jaką jest pisanie książek. Kocha książki Stephena Kinga, które zainspirowały ją do tworzenia własnych opowieści. W wolnych chwilach chodzi na spacery, czyta niezliczoną ilość książek oraz zajmuje się swoim ukochanym kotem. Pasjonatka włoskiego jedzenia, miłośniczka gór, wszelkiej grozy, horrorów i kryminałów. Uwielbia się bać, choć ubolewa nad spadkiem jakości produkowanych filmów grozy. Miłośniczka „Koszmaru z ulicy Wiązów” i serii Krzyk.

Format:

Audiobook, E-book

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

14 godz. 17 min.

Strony e-booka:

447

Język:

Polski

Data wydania:

11.09.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367494298

Wydawca e-booka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN e-book:

9788367718363

Co myślą inni

Recenzje Nieczystość – Audiobook, E-book

Fajna

Anna

Super

Justyna

Niestety marna "kopia "komisarza Fosrsta .Policjanci nie podejmujący właściwych działań i opieszałość w ich postępowaniu jest bardzo irytująca i źle wpływa na fabule .Nie będę się zagłębiać w daksze losy bohaterów. Męczyłam się słuchając do końca tej opowieści.

Paulina

👍

Monia