Naucz mnie kochać- M.B. Morgan

11 godz. 9 min.
bookCoverFor

Opis

Gdy nie wiesz, co to miłość, musisz znaleźć kogoś, kto cię jej nauczy

Gaёl Selemani przechodzi przez prawdziwe piekło, by w końcu na jednej z imigranckich łodzi dotrzeć do Włoch. Tutaj nieoczekiwanie jego los się odwraca, dając mu szansę na spełnienie największego marzenia – rozpoczęcia kariery piłkarskiej. Wkrótce Gaёl rozbija bank, zdobywając wszystkie prestiżowe nagrody w futbolowym świecie, a tym samym stając się najbardziej pożądanym sportowcem w kraju.
Codzienność Mariny de Angelis to drogie ciuchy, wystawne kolacje, imprezy, czerwone dywany i niekończące się wakacje. By zapewnić sobie stałą obecność na pierwszych stronach gazet, dziewczyna nieustannie wywołuje nowe skandale, bez skrupułów bawiąc się życiem i otaczającymi ją ludźmi. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia poznaje tajemniczego piłkarza, który wydaje się być zupełnie odporny na jej wdzięki.
Emigrant z Burundi i córka włoskiego biznesmena… Tych dwoje różni wszystko. Co ich połączy? Kaprys milionerki? Wyrachowana umowa? A może… coś więcej?

Marco powoli otworzył kopertę, po czym spojrzał z uśmiechem na Elisabettę i zbliżył się do mikrofonu.
– Szanowni państwo, co za zaskoczenie! Tytuł Piłkarza Roku sezonu dwa tysiące osiemnaście na dwa tysiące dziewiętnaście otrzymuje…
– Gaёl Selemani! – zawołali równocześnie, a na sali rozległy się owacje.
– Kto, kurwa?! – Cristina spojrzała na mnie zdezorientowana.

To nie miało prawa się udać.
Tych dwoje dzielił cały świat.
A miłość stworzyła ich na nowo.

Niezwykle emocjonalna, sensualna i zupełnie niebanalna historia miłosna, która zaspokoi najbardziej wybredne romantyczne dusze.
Oddałam jej serce.
Małgorzata Tinc, ladymargot.pl

Ta historia to rollercoaster emocji, jakiego zupełnie się nie spodziewałam. Złość, współczucie, radość, wzruszenie, ból, później znów radość, wzruszenie i wielka sympatia do głównych bohaterów. Musicie poznać losy Gaëla i Mariny i zakochać się w tej książce, tak jak ja.
Bookholiczka_poleca

M.B.Morgan
Polska autorka, mieszkająca w niewielkiej miejscowości pod Krakowem. Z wykształcenia - politolożka, dziennikarka, sommelierka. Z zamiłowania - autorka romansów, blogerka, tłumaczka, podróżniczka…
Przez kilka lat związana z branżą finansową, obecnie zdecydowała się postawić na swoje pasje, realizując się m.in. jako pisarka.
Podczas swoich podróży najczęściej powraca do Włoch, kraju w którym spędziła ponad dwa lata swojego życia, chłonąc wszystkimi zmysłami tamtejszą kulturę dolce vita.
Zadebiutowała w 2021 roku powieścią „Celebryta”.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
11 godz. 9 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
16.09.2022
Wydawca audiobooka:
Amare
Numer ISBN audiobooka:
9788383130699