Najbogatszy człowiek w Babilonie

- George S. Clason

Ocena 4.8
3 godz. 43 min.
bookCoverFor

Opis książki

„Najbogatszy człowiek w Babilonie” autorstwa George'a S. Clasona to jeden z najbardziej znanych i cenionych poradników finansowych na świecie. Książka składa się z wielu opowieści o mieszkańcach starożytnego Babilonu, którzy borykając się z różnymi problemami, po wdrożeniu do swojego życia odpowiednich zasad gospodarowania pieniędzmi pokonywali napotkane trudności.

Jeżeli wydaje Ci się, że twórcą jednej z najpopularniejszych zasad finansowych – „Najpierw zapłać sobie” – jest Robert Kiyosaki, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, to napisane 70 lat wcześniej dzieło Clasona udowodni Ci, że jest inaczej.

Istotną cechą tej książki jest fakt, iż przedstawione przez autora zasady finansowe są proste i łatwe do zrozumienia, co umożliwia każdemu odbiorcy zaimplementowanie ich do codziennego życia. Porady Clasona skupiają się na metodach wychodzenia z długów, budowaniu zabezpieczenia poprzez oszczędzanie, inwestowanie i wykorzystywanie wiedzy finansowej w praktyce.

Pomimo upływu lat „Najbogatszy człowiek w Babilonie” nadal stanowi cenny przewodnik dla osób dążących do osiągnięcia stabilności finansowej i bogactwa. Barwny język, ciekawe przykłady oraz wciągające historie z życia mieszkańców Babilonu, a także ich sukcesy i porażki pozwalają odbiorcy czerpać cenną wiedzę z publikacji George'a S. Clasona.

Książka amerykańskiego autora i przedsiębiorcy stała się bestsellerem. Liczba sprzedanych egzemplarzy liczona jest w milionach. Po dziś dzień pozycja ta polecana jest przez doradców finansowych i ekspertów z branży jako inspirująca lektura dla każdego, kto pragnie lepiej zarządzać swoim budżetem i osiągnąć sukces materialny.

Tłumaczenie:

Anna Płotkowska

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

3 godz. 43 min.

Język:

Polski

Data wydania:

28.04.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Łukasz Tomys Publishing

Numer ISBN audiobooka:

9788367563505

Co myślą inni

Recenzje Najbogatszy człowiek w Babilonie – Audiobook

Ciekawa

Adrian

Świetny lektor jak i sama wiedza z książki 😍

Edziu

Bardzo dobra książka

Rafał

Niczym baśń lub legenda... Idealna przed zaśnięciem, czułam się jak dziecko, które ma czytane do poduszki.

Edyta