Muminki - Przygody Muminków 2

Ocena 4.8
51 min.
Muminki
bookCoverFor

Opis książki

Muminek, jego przyjaciele i rodzina wyruszają na nowe przygody, podczas których Muminek uczy się tego, czym jest przyjaźń, dzielenie się, wybaczanie i odwaga. W jednym z opowiadań Muminek gubi drogocenny teleskop i musi go odzyskać, zanim będzie za późno. W innym przyjaciele wybierają się na poszukiwanie Pieśni Oceanu na samotnej wyspie. W trzecim Muminek znajduje wspaniały skarb: perłę w kolorze księżyca o północy. Dołącz do nas i dowiedz się, jakie przygody czekają na Ciebie w Dolinie Muminków!

Dołącz z nami do spokojnego i ponadczasowego Świata Muminków, gdzie Muminek, Tatuś Muminka i Mamusia Muminka przeżywają wiele wspaniałych przygód wraz ze swoimi przyjaciółmi: Panną Migotką, Ryjkiem, Małą Mi, Włóczykijem, Bobkiem, Panią Filifionką i wielona innymi.
Do jakich mitycznych krain zaprowadzi ich kolejna podróż i jakie baśniowe stworzenia napotkają Muminek i jego przyjaciele podczas swoich wypraw?

Magiczny świat Muminków stworzony przez Tove Jansson potrafi rozbudzić wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rodzina Muminków i ich przyjaciele powstali w 1945 r. i zostali pokochani przez cały świat, stając się bohaterami książek, komiksów i seriali telewizyjnych w ponad 35 językach. Wyjątkowy, niemal mityczny, fantastyczny świat Tove Jansson został nagrodzony wieloma nagrodami literackimi, takimi jak Medal im. Hansa Christiana Andersena, Nagroda literacka Towarzystwa Selmy Lagerlöf i wieloma innymi.

Format:

Seria:

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

51 min.

Język:

Polski

Data wydania:

6.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728460825

Co myślą inni

Recenzje Muminki - Przygody Muminków 2 –
Audiobook

Cytat z córki: bardzo świetnie! 🙂

Lucyna

Hatifanty? Hatifnaty!😄

Bożena

Przyjemna bajka

Ewa

❤️

Joanna