Muminki - Przygody Muminków 1

Ocena 4.7
50 min.
Muminki
bookCoverFor

Opis książki

Bądź towarzyszem Muminka, jego rodziny i przyjaciół przez wszystkie pory roku! Od pierwszego dnia wiosny, gdy Włóczykij powraca ze swoich zimowych wędrówek – aż do opromienionych złotem letnich dni, kiedy to Muminek rozwiązuje tajemniczą zagadkę. Od żółtych i pomarańczowych barw jesieni, gdy Muminek i Ryjek znajdują wiadomość w butelce i wyruszają na poszukiwania nowego przyjaciela – do mroźnej i ciemnej zimy, podczas której Muminki zapadają w sen, oczekując na ponowne nadejście słońca.

Dołącz z nami do spokojnego i ponadczasowego Świata Muminków, gdzie Muminek, Tatuś Muminka i Mamusia Muminka przeżywają wiele wspaniałych przygód wraz ze swoimi przyjaciółmi; Panną Migotką, Ryjkiem, Małą Mi, Włóczykijem, Bobkiem, Panią Filifionką i wieloma innymi.
Do jakich mitycznych krain zaprowadzi ich kolejna podróż i jakie baśniowe stworzenia napotkają Muminek i jego przyjaciele podczas swoich wypraw?

Magiczny świat Muminków stworzony przez Tove Jansson potrafi rozbudzić wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rodzina Muminków i ich przyjaciele powstali w 1945 r. i zostali pokochani przez cały świat, stając się bohaterami książek, komiksów i seriali telewizyjnych w ponad 35 językach. Wyjątkowy, niemal mityczny, fantastyczny świat Tove Jansson został nagrodzony wieloma nagrodami literackimi, takimi jak Medal im. Hansa Christiana Andersena, Nagroda literacka Towarzystwa Selmy Lagerlöf i wieloma innymi.

Format:

Seria:

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

50 min.

Język:

Polski

Data wydania:

6.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728460924

Co myślą inni

Recenzje Muminki - Przygody Muminków 1 –
Audiobook

Muminki ❄️🩵 najlepsze ma każda porę roku♡

Olga

Super!

Magdalena

Super się słucha!

Justyna

Wspanialy lektor wspaniale muminki

agnieszka