Muminki - Nadchodzi Mała Mi

Ocena 4.7
35 min.
123 Strony
Muminki
bookCoverFor

Opis książki

Mała Mi to prawdziwe źródło kłopotów: mała, ale bystra i odważna, jest jednym z najlepszych przyjaciół Muminka. Sama chce decydować o sobie, i gdziekolwiek zjawia się Mała Mi, z pewnością wydarzy się coś ekscytującego. Mała Mi jest w rzeczy samej jednym z najlepszych towarzyszy, jakich można zabrać ze sobą w podróż w poszukiwaniu przygód, ale tym razem to Mała Mi przeżywa przygody!

Dołącz z nami do spokojnego i ponadczasowego Świata Muminków, gdzie Muminek, Tatuś Muminka i Mamusia Muminka przeżywają wiele wspaniałych przygód wraz ze swoimi przyjaciółmi; Panną Migotką, Ryjkiem, Małą Mi, Włóczykijem, Bobkiem, Panią Filifionką i wieloma innymi postaciami.
Do jakich mitycznych krain zaprowadzi ich kolejna podróż, i jakie baśniowe stworzenia napotkają Muminek i jego przyjaciele podczas swoich wypraw?

Magiczny świat Muminków stworzony przez Tove Jansson potrafi rozbudzić wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rodzina Muminków i ich przyjaciele powstali w 1945 r. i pokochał ich cały świat, Stali się bohaterami książek, komiksów i seriali telewizyjnych w ponad 35 językach. Wyjątkowy, niemal mityczny, fantastyczny świat Tove Jansson został nagrodzony wieloma nagrodami literackimi, takimi jak Medal im. Hansa Christiana Andersena, Nagroda literacka Towarzystwa Selmy Lagerlöf i wieloma innymi.

Tłumaczenie:

Katarzyna Lewandowska

Format:

E-book
Audiobook

Seria:

Czas trwania audiobooka:

35 min.

Strony e-booka:

123

Język:

Polski

Data wydania:

6.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728461037

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788728461259

Co myślą inni

Recenzje Muminki - Nadchodzi Mała Mi –
E-book, Audiobook

Fajna, spokojna

Joanna

Super ekstra. Ocena córki 7 lat.

Lucyna

Dobranocka

Ewa

Fajna

Aleksander