Muminki - Detektywi z Doliny Muminków

Ocena 4.8
29 min.
108 Strony
Muminki
bookCoverFor

Opis książki

Dołącz do Muminka i jego przyjaciół i pobaw się w detektywa, szukając odpowiedzi na wiele różnych pytań: dokąd prowadzą tajemnicze czerwone ślady? Kto ukradł naszyjnik Pani Filifionki? Gdzie zaginął ostatni znaczek Paszczaka? I co się stało z rzeczami, które znajdowały się w walizce cioci Muminka?

Dołącz z nami do spokojnego i ponadczasowego świata Muminków, gdzie Muminek, Tatuś Muminka i Mamusia Muminka przeżywają wiele wspaniałych przygód wraz ze swoimi przyjaciółmi: Panną Migotką, Ryjkiem, Małą Mi, Włóczykijem, Bobkiem, Panią Filifionką i wieloma innymi postaciami.
Do jakich mitycznych krain zaprowadzi ich kolejna podróż, i jakie baśniowe stworzenia napotkają Muminek i jego przyjaciele podczas swoich wypraw?

Magiczny świat Muminków stworzony przez Tove Jansson potrafi rozbudzić wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rodzina Muminków i ich przyjaciele powstali w 1945 r. i pokochał ich cały świat, Stali się bohaterami książek, komiksów i seriali telewizyjnych w ponad 35 językach. Wyjątkowy, niemal mityczny, fantastyczny świat Tove Jansson został nagrodzony wieloma nagrodami literackimi, takimi jak Medal im. Hansa Christiana Andersena, Nagroda literacka Towarzystwa Selmy Lagerlöf i wieloma innymi.

Tłumaczenie:

Katarzyna Lewandowska

Format:

Audiobook
E-book

Seria:

Czas trwania audiobooka:

29 min.

Strony e-booka:

108

Język:

Polski

Data wydania:

6.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728460740

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788728461129

Co myślą inni

Recenzje Muminki - Detektywi z Doliny Muminków –
Audiobook, E-book

Bardzo ładna bajka, pięknie przeczytana. Karolek

Marta

🙂

Joanna

Polecamy

Lucyna

Na dobranoc:)

Ewa