Mroki III

- Katarzyna Szewioła-Nagel

Ocena 4.5
19 godz. 57 min.
647 Strony
Mroki
bookCoverFor

Opis książki

Tom finalizujący trylogię „Mroki", opowieść, w której pojawiają się zaprezentowani wcześniej bohaterowie. Ostatnie spotkanie z magiczną przestrzenią wprowadza w niezwykły, a zarazem brutalny świat elfów, krasnoludów i ludzi. Nora, dźwigając swój oręż, niestrudzenie wędruje w stronę Raghion, by tam wstąpić do Straży. W jej pamięci wciąż żywe są chwile spędzone z Leto, który także przemierza przestrzeń, chcąc zrealizować swój cel. Seneh dąży ku Baronowej, nie zdając sobie sprawy z tego, jaki los mu przeznaczyła.
Namiętność, walka oraz śmierć współtworzą dynamiczną fabułę, dedykowaną miłośnikom fantastyki. Licznych w tej grupie fanów prozy J.R.R. Tolkiena czeka możliwość skonfrontowania znanych wyobrażeń o elfach z wizerunkami Seneha i Leto.

Trylogia fantasy, powieści, które przenoszą czytelnika do odległych krain, gdzie żyją elfy, magowie, krasnoludy oraz ludzie. Główni bohaterowie to wędrowcy, w których niespokojne losy wkraczają walka, namiętność i śmierć.

Katarzyna Szewioła-Nagel – twórczyni opowiadań i powieści fantasy, publikuje w fanzinach, gazetach internetowych i antologiach, współpracuje z portalem Historykon. Poza pisaniem projektuje tatuaże.

Format:

E-book, Audiobook

Seria:

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

19 godz. 57 min.

Strony e-booka:

647

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

28.04.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726915471

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726834239

Co myślą inni

Recenzje Mroki III – E-book, Audiobook

Ta część jest najlepsza

Barbara

Koniec trylogii bardzo po mojej myśli dziękuję za książki autorce

Marta

Jestem zauroczona całą trylogią -dziekuje, za cudowny relaks 😊

Grażyna

Super

Polecam

Angelika