Mroczna pokusa

Ocena 4.6
12 godz. 57 min.
Ukryte w ciemności
bookCoverFor

Opis książki

Co się wydarzy, gdy dziewczyna z sekretami spotka mężczyznę pełnego tajemnic?

Po odkryciu bezwzględnej natury szefa Kornelia zostaje zmuszona do ucieczki. Jej życie zamienia się w piekło, a każda chwila w walkę o przetrwanie. Szybko okazuje się, że sprawa jest poważniejsza, niż początkowo zakładała. Jedyną szansą na ocalenie zdaje się zaufanie mieszkającemu na odludziu nieznajomemu.

Alan ma jeden cel – nie pozwolić, żeby dopadła go przeszłość. Pojawienie się Neli wszystko komplikuje i ściąga na niego niebezpieczeństwo, jednak zapowiada też rozwiązanie problemów. Ostatecznie mężczyzna zapewnia dziewczynie schronienie, uciszając tym samym wyrzuty sumienia.

Wyczuwalny dystans, różnica wieku oraz ciągłe niedomówienia sprawiają, że Alan i Kornelia są do siebie sceptycznie nastawieni. Z czasem ich relacja zaczyna ulegać zmianie, a mieszkanie pod wspólnym dachem jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy na jaw wychodzą ukryte motywacje. Nie pomaga też fakt, że oboje coraz mocniej pragną ulec budzącej się między nimi namiętności.

Gęsty las, pasja, pożądanie, fascynacja i ukryta w ciemności mroczna pokusa, która może ich uratować lub doszczętnie zniszczyć.

D. B. Foryś to polska pisarka. Pisze głównie fantastykę – ciężko jej tworzyć fabułę, w której nic z nieba nie spada lub spod ziemi nie wychodzi, ale zdarza jej się eksperymentować z thrillerem czy romansem. Swoją przygodę z pisarstwem zaczęła od publikowania opowiadań w Internecie.

Format:

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 57 min.

Język:

Polski

Data wydania:

27.10.2021

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728012086

Co myślą inni

Recenzje Mroczna pokusa –
Audiobook

Fajna książka na jesienne wieczory.

Oliwia

Świetna książka polecam gorąco

Agata

Jestem zaskoczona, jak bardzo ta książka mi się podobała! Szkoda tylko, że na bookbeatie nie ma drugiej części :(

Aleksandra

Super!

Barbara