MÓJ SZEF. MÓJ AS

- MELISSA DARWOOD

Ocena 4.7
10 godz. 12 min.
261 Strony
MÓJ SZEF
bookCoverFor

Opis

Kontynuacja bestsellerowej komedii romantycznej Mój szef, którą pokochały tysiące kobiet. Gorące sceny, humor i bohaterowie, których nie da się zapomnieć.
I oto jestem. Punkt ósma. W poniedziałek po świąteczno-noworocznej przerwie. Siostra Maria odziana w habit – gotowa duchem i ciałem na posługę.
Ludzie patrzą na mnie, jakbym faktycznie dostąpiła objawienia pańskiego i wstąpiła do klasztoru. Przykro mi, moi drodzy, to tylko kamuflaż. Tak naprawdę byłam bardzo, ale to bardzo niegrzeczna w te święta. I najwyraźniej Bóg mnie za to ukarał, bo nie dość, że straciłam głowę dla mężczyzny, którego szczerze nienawidziłam, to właśnie na oczach wszystkich pracowników wystawiam się dla niego na pośmiewisko. Ale czego to ludzie nie robią z miłości, prawda?
Jesteśmy na początku związku. Dopiero się poznajemy. Fakt, znacząco się od siebie różnimy i nadajemy na zupełnie innych kanałach – on to BBC, ja to MTV. Ufam jednak, że w końcu się zgramy. Po prostu musimy się starać bardziej niż inne pary na początkowym etapie znajomości.
Wierzę, że warto włożyć w naszą relację więcej wysiłku. Chcę, żeby nam się udało. Musi nam się udać!
A co, jeśli te nasze starania i wysiłek nie wystarczą? Czy taki powściągliwy AS jak Jan i neurotypowa ekstrawertyczka jak ja mogą stworzyć udany związek i być ze sobą szczęśliwi?

Format:

Audiobook, E-book

Seria:

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 12 min.

Strony e-booka:

261

Język:

Polski

Data wydania:

26.04.2021

Wydawca audiobooka:

MELISSA DARWOOD

Numer ISBN audiobooka:

9788395681684

Wydawca e-booka:

MELISSA DARWOOD

Numer ISBN e-book:

9788395681677

Co myślą inni

Recenzje MÓJ SZEF. MÓJ AS – Audiobook, E-book

Super

Mirosław

Druga część zaskoczyła zakończeniem ale zajebista książka ❤

Dagmara

Zachwyt ponad wszystko. Zaczynam 3 tom. Aż mnie zżera ciekawość! Polecam A lektorka genialna.

Aicja

Ok

Kasia