Między udręką miłości a rozkoszą nienawiści

Ocena 4.5
8 godz. 31 min.
207 Strony
Prokurator Marian Suski
bookCoverFor

Opis książki

Kortyńscy to, z pozoru, typowa bogata Warszawska rodzina. Jednak zgodnie z nieśmiertelną maksymą, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, rzeczywistość nie jest tak różowa, jak mogłoby się wydawać. Czterdziestoletni Krzysztof romansuje z Jagną Filiańską, piękną asystentką, którą zatrudnił niedawno. Lucyna nie pozostaje mężowi dłużna i zdradza go z przystojnym Waldemarem Komarem. Po tragicznym zajściu, w wyniku którego córka Kortyńskich Wiktora próbuje odebrać sobie życie, małżonkowie postanawiają się rozwieść. Policja kryminalna odnajduje ciało asystentki Jagny Filiańskiej. Prokuratura rozpoczyna śledztwo, wnikając coraz głębiej w skomplikowaną sytuację rodziny. Tajemnice przeszłości, nie dadzą o sobie zapomnieć...

"Dawno nie słuchałam równie wciągającej intrygi. Bardzo ciekawie rozwiązana końcówka. Polecam!." - opinia słuchaczki. Polecamy również "Lista sześciu" oraz kolejne tomy w serii o prokuratorze Marian Suskim oraz warszawskimi policjantami. Także polecamy cykl o Tim Mayera.

Wojciech Kulawski - pisanie traktuje jak przygodę życia. Inspiracje czerpie z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Uważa, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamyka się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z kryminałem, thrillerem, sensacją, horrorem, sci-fi a nawet literaturą obyczajową. Mieszka w malowniczym Rzeszowie. Laureat licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału czy Międzynarodowy Festiwal Opowiadania.

Format:

Audiobook
E-book

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 31 min.

Strony e-booka:

207

Język:

Polski

Data wydania:

3.08.2020

Wydawca audiobooka:

Lind & Co

Numer ISBN audiobooka:

9789179037543

Wydawca e-booka:

Lind & Co

Numer ISBN e-book:

9789180190015