Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach

Ocena 4.6
59 min.
131 Strony
Masza i Niedźwiedź
bookCoverFor

Opis książki

Były artysta cyrkowy Niedźwiedź i mała dziewczynka Masza to dwójka najlepszych przyjaciół. Wspólnie przeżywają ekscytujące przygody pełne humoru i zabawy. Tym razem Niedźwiedź zatrudni opiekuna dla dzieci, a Masza wraz z pandą przemienią się w przebiegłe ninja. Do tego czeka ich podroż w czasie i spotkanie oko w oko ze swoimi praprzodkami. A to jeszcze nie wszystko! Masza odkryje swoje magiczne moce, a Niedźwiedź zostanie fanem telewizji. Ach, co to będą za przygody! Usiądź wygodnie i posłuchaj, co tym razem wymyśli dwójka wyjątkowych przyjaciół!

Wybierz się w podróż z przebojową i odważną Maszą, Niedźwiedziem i resztą zwierzęcych przyjaciół z bajki Masza i Niedźwiedź emitowanej na platformach Netflix i YouTube. Masza zawsze ma głowę pełną świetnych pomysłów. Uwielbia psocić i bawić się z Niedźwiedziem, świnką, owcą, psem i dwoma wygłodzonymi wilkami z lasu. Przygotuj się na szalone, zabawne i przesłodkie historyjki ze świata Maszy i Niedźwiedzia - zabawy nadszedł czas!
© Animaccord LTD 2008-2021

Masza i Niedźwiedź – rosyjski serial animowany dla dzieci stworzony przez Andrieja Dobrunowa, Olega Kuzowkowa oraz Dmitrija Łowejka. Za jego produkcję odpowiada studio Animaccord. Od 2008 roku serial emitowany jest na kanale Rossija 1. W Polsce pierwszy odcinek pojawił się w 2014 roku na antenie TVP ABC. Serial inspirowany jest popularną rosyjską bajką ludową opowiadającą o przyjaźni dziewczynki Maszy i Niedźwiedzia.

Tłumaczenie:

Małgorzata Fabianowska

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

59 min.

Strony e-booka:

131

Język:

Polski

Data wydania:

1.02.2021

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726694710

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726694758

Co myślą inni

Recenzje Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach –
Audiobook, E-book

Nikola

Aleksandra

Fajne ❤️

Grzegorz

Fajne ale za wolne

Basia

😊

Iwona