Masza i Niedźwiedź - Bohaterowie są wśród nas - Wszyscy w domu

Ocena 4.5
38 min.
67 Strony
Masza i Niedźwiedź
bookCoverFor

Opis książki

Przed Tobą dwa wyśmienite opowiadania o przygodach dwójki przyjaciół: małej dziewczynki Maszy i emerytowanego cyrkowca Niedźwiedzia. W pierwszym z nich Masza, zainspirowana lekturą ulubionego komiksu, wymyśla postać superbohaterki. Na początku wszystko jest zabawą. Szybko jednak nadarza się okazja, by Super-Masza wykazała się w prawdziwym wyzwaniu! Czas uratować własne zwierzęta! Tymczasem Niedźwiedź marzy o karierze pisarza, czy uda mu się ją osiągnąć? Drugie opowiadanie zabierze Cię w zimową krainę pełną białego puchu. Pora pobawić się na śniegu!

Wybierz się w podróż z przebojową i odważną Maszą, Niedźwiedziem i resztą zwierzęcych przyjaciół z bajki Masza i Niedźwiedź emitowanej na platformach Netflix i YouTube. Masza zawsze ma głowę pełną świetnych pomysłów. Uwielbia psocić i bawić się z Niedźwiedziem, świnką, owcą, psem i dwoma wygłodzonymi wilkami z lasu. Przygotuj się na szalone, zabawne i przesłodkie historyjki ze świata Maszy i Niedźwiedzia - zabawy nadszedł czas!
© Animaccord LTD 2008-2021

Masza i Niedźwiedź – rosyjski serial animowany dla dzieci stworzony przez Andrieja Dobrunowa, Olega Kuzowkowa oraz Dmitrija Łowejka. Za jego produkcję odpowiada studio Animaccord. Od 2008 roku serial emitowany jest na kanale Rossija 1. W Polsce pierwszy odcinek pojawił się w 2014 roku na antenie TVP ABC. Serial inspirowany jest popularną rosyjską bajką ludową opowiadającą o przyjaźni dziewczynki Maszy i Niedźwiedzia.

Tłumaczenie:

Dorota Radzimińska

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

38 min.

Strony e-booka:

67

Język:

Polski

Data wydania:

1.02.2021

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726694703

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726694765

Co myślą inni

Recenzje Masza i Niedźwiedź - Bohaterowie są wśród nas - Wszyscy w domu –
Audiobook, E-book

Super

Małgorzata

Super

Marta

🙂

Katarzyna