Małe Końce Świata

Ocena 4.8
6 godz. 52 min.
bookCoverFor

Opis książki

Justyna Mazur to podcasterka i twórczyni internetowa. Autorka trzech podcastów: „Słuchowisko. Pogadajmy o życiu”, „Piąte przez dziesiąte” oraz kultowego „Piąte: nie zabijaj”. W 2021 zadebiutowała książką pod tytułem „Małe Końce Świata”, która sprzedała się w ponad 10 000 egzemplarzy. W 2021 wydała również pierwszą wersję Półdekadnika - pięcioletniego trackera myśli i wspomnień, który w 2022 roku doczekał się drugiego wydania.

Małe Końce Świata to opowieść prosto z serca, ku pokrzepieniu zagubionych na swojej drodze życia. Opowiada o sytuacjach w życiu, które są dla nas graniczne i wydają się prawdziwymi końcami świata. Ale czego uczy życie - każdy mały koniec świata, to początek nowego. Justyna zaprasza słuchaczy w podróż po własnych końcach i początkach.

Format:

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 52 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

3.08.2021

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Helenka

Numer ISBN audiobooka:

9788396208613

© Justyna Mazur (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Małe Końce Świata –
Audiobook

Wzruszająca książka, z ogromnym przekazem i energią. Dodatkowo z otulającym głosem autorki. Polecam

Beri

❤️

Monika

Piękna historia. Ciężka i trudna do przeżycia. Ale ucząca. Obraz budowania, a raczej odnajdywania zagubionej wartości. Pokazuje że warto stawiać granice uczy że końce świata są i będą. Ale mogą być dobre. Dziękuję za podzielenie się że mną tymi historiami.

Anna

Dziękuję za tą książkę z całego serca.

Anna