Lista sześciu

Ocena 4
6 godz. 24 min.
228 Strony
Prokurator Marian Suski
bookCoverFor

Opis książki

Stołeczni policjanci odnajdują ciało prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Choć poszlaki wskazują na samobójstwo, to fakty zdają się temu przeczyć. Wkrótce giną kolejne ważne osobistości świata polityki. Warszawska prokuratura jest bezradna w obliczu zagadkowych zgonów. W tym samym czasie do stolicy przyjeżdża Adam Zaręba. Spotyka dawnego kolegę z liceum. Mężczyźni zostają uwikłani w rozgrywki między warszawską prokuraturą, próbującą rozwikłać zagadkę dziwnych samobójstw... Kto będzie musiał ponieść największą ofiarę a kto wyjdzie z tej kabały obronną ręką?
Lista sześciu to pierwsza część o prokuratorze Marian Suskim oraz warszawskimi policjantami. "Oszałamiająca tekst z niezwykle wiarogodna przedstawionymi postaciami. Już lecę słuchać kolejną cześć." - opinia słuchaczki. Polecamy również kolejne tomy w serii o prokuratorze Marian Suskim. Także polecamy cykl o Tim Mayera.

Wojciech Kulawski - pisanie traktuje jak przygodę życia. Inspiracje czerpie z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Uważa, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamyka się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z kryminałem, thrillerem, sensacją, horrorem, sci-fi a nawet literaturą obyczajową. Mieszka w malowniczym Rzeszowie. Laureat licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału czy Międzynarodowy Festiwal Opowiadania.

Format:

Audiobook
E-book

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 24 min.

Strony e-booka:

228

Język:

Polski

Data wydania:

22.07.2020

Wydawca audiobooka:

Lind & Co

Numer ISBN audiobooka:

9789179037536

Wydawca e-booka:

Lind & Co

Numer ISBN e-book:

9789180190008

Co myślą inni

Recenzje Lista sześciu –
Audiobook, E-book

Polecam

Wciągająca i warta wysłuchania.

KINGA