Lilie- Mieczysław Gorzka

Ocena 4.7
13 godz. 41 min.
399 Strony
Cienie przeszłości
bookCoverFor

Opis

Może to ty będziesz moją następną Lilijką? Chcesz? Doktor Jakub Bernatowicz po awanturze z żoną idzie do lasu i przepada bez śladu. Podczas pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym o zabójstwo narzeczonej, policja odnajduje zwłoki zamordowanych brutalnie innych kobiet. Policjant z jednej z powiatowych komend bada sprawę gwałtu sprzed wielu lat podejrzewając, że skazany został niewinny człowiek. Tymczasem ofiar jest coraz więcej. Czy w społeczeństwie grasuje nowa Bestia? Czy wszystkie te sprawy mogą się ze sobą łączyć? W chaosie wydarzeń i związków między nimi, nadkomisarz Marcin Zakrzewski będzie musiał odnaleźć Bestię zanim pojawią się nowe ofiary. Tylko, że wszystkie tropy wiodą donikąd, a podjęte przez Zakrzewskiego decyzje doprowadzą do dramatycznego finału. MIECZYSŁAW GORZKA POWRACA Z NOWYM, MROCZNYM KRYMINAŁEM, W KTÓRYM NA FINAŁ JAK ZAWSZE CZEKA SIĘ Z ZAPARTYM TCHEM.

Format:
E-book, Audiobook
Tom:

4

Czas trwania audiobooka:
13 godz. 41 min.
Strony e-booka:
399
Język:
Polski
Data wydania:
9.11.2022
Wydawca audiobooka:
Skarpa Warszawska
Numer ISBN audiobooka:
9788367343817
Wydawca e-booka:
Skarpa Warszawska
Numer ISBN e-book:
9788367343800

Co myślą inni

Recenzje Lilie – E-book, Audiobook

Kolejna opowieść, trzymająca do końca w napięciu 😁 Super polecam. Dobra robota panowie 😉

Aneta

Super

kasia

Stały dobry poziom utrzymany. Lubię klimat małych miejscowości i wiosek. Do tego wydarzenia z przeszłości, które mają swój finał po latach. Oczywiście pod warunkiem, że książkę potraktujemy z przymróżeniem oka, jako dobrą rozrywkę w towarzystwie dobrze znanych z poprzednich książek autora bohaterów.

Artur

Autor nie zawiódł :)

Agata

Bardzo polecam, trzyma w napięciu 😁

Aleksandra

👍

Grzegorz

Super

Katarzyna

Wartka i zaskakująca akcja, trzymająca w napięciu od początku do końca.

Katarzyna

🫣👍

Dominika

:)

Agnieszka

Lektor rewelacja, akcja trzymająca w napięciu, nic nie jest oczywiste. Super.

Żaneta

Świetna książka

Joanna

Polecam sweterek

Justyna

Świetnie się słuchało. Autor sugerował, że wyjaśnienie intrygi jest proste, ale jest inaczej. Dla mnie za dużo kombinacji.

Martyna

Jak dla mnie zbyt dużo różnych wątków ale lubię tego autora więc wysłuchałam. Pomógł mi genialny lektor. Pan Filip jest doskonały !

Bożena