Opis książki

Pod koniec wakacji na jeleniogórską komendę policji przychodzą roztrzęsieni rodzice i zgłaszają zaginięcie swojej nastoletniej córki. Policja z początku bagatelizuje sprawę. Komisarz Iwanowicz i podkomisarz Gawłowski z wydziału kryminalnego weryfikują zgłoszenie i przesłuchują najbliższe osoby z otoczenia Patrycji. Dziewczynki nie udaje się znaleźć w całym mieście i okolicach, w szkole, u znajomych, w szpitalach i na dworcach. Dziecko jakby rozpłynęło się w ciepłym, sierpniowym powietrzu.

Wkrótce giną kolejne dzieci. Ze względu na powiązanie z przeszłością Iwanowicza, dla policjanta sprawa ta szybko nabiera wymiaru osobistego i choć mężczyzna stara się, żeby to nie wpływało na jego osąd i by emocje nie przejęły nad nim kontroli, to i jemu udziela się nerwowa atmosfera, która opada na okolicę niczym paraliżujący całun.

Ślady z czasem zaprowadzą go nad rzekę, a Iwanowicz na własnej skórze przekona się, że lęk może łatwo przerodzić się we wściekłość.

Tom 3 serii Komisarz Iwanowicz i podkomisarz Gawłowski.

Format:

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 59 min.

Język:

Polski

Data wydania:

4.07.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Błysk

Numer ISBN audiobooka:

9788367739115

Co myślą inni

Recenzje Lęk –
Audiobook

Zajmujaca

Krystyna

😁

Aneta

Super! Polecam👍

Katarzyna

Gdyby nie to, że zawsze słucham do końca, to bym skończyła po 1/3. Tak nudna i bezbarwna. Miałam wrażenie że jakby główny bohater kichnął, to byłby chyba najmocniejszy i najbardziej ekscytujący moment książki. Szkoda abonamentu, na takie gnioty.

Joanna