Legendy i Latte

Ocena 4
8 godz. 24 min.
bookCoverFor

Opis książki

Światowy fenomen! Bestseller wykraczający poza ramy gatunku!

~

Jeszcze niedawno walczyła z potworami… Dziś zapraszana pyszną kawę.

Znużona dziesięcioleciami walk i krwawych wypraw orczyca Viv uznaje, że nadeszła pora zawiesić miecz na kołku. Ma marzenie – pragnie otworzyć pierwszą kawiarnię w mieście Thune.

Viv chce zostawić przeszłość za sobą, ale nie powinna mierzyć się z tym w pojedynkę. Na jej drodze staną bowiem rywale – dawni i nowi. Mroczne podziemie Thune może sprawić, że orczycy łatwo będzie znów chwycić za miecz, a przecież obiecała sobie, że więcej tego nie zrobi.

Stare porzekadło mówi: „Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. A jej członkowie nadejdą z najmniej oczekiwanych kierunków. Nieważne, czy przyciągnie ich pradawna magia, smakowite słodkości czy świeżo zaparzona kawa – staną się dla Viv bardziej nieodzowni, niż sobie wyobrażała. Bo prawdziwą nagrodą w wędrówce są ci, których spotykamy na szlaku.

„Legendy i Latte” Travisa Baldree jest jak filiżanka wybornej, świeżo palonej fantasy z domieszką romantycznej pianki. To ciepła, napawająca optymizmem opowieść o podążaniu za marzeniami, o nowych początkach i o rodzinie, którą wybieramy sobie sami. Absolutny must read dla fanów fantastyki, kawoszy i miłośników słodkich wypieków!

***

Absolutnie pokochałam tę książkę. To podnosząca na duchu opowieść o tym, jak praca, intencje i kawa potrafią wspólnie zmienić świat na lepsze. Zaspokaja mój głód szczęśliwych zakończeń. – Genevieve Cogman

„Legendy i Latte” to definicja ciepłej fantasy poprawiającej nastrój… Prześliczna. – Olivia Atwater

Ta książka jest jak ciepły uścisk, miejsce, by na chwilę wycofać się ze świata, napić kawy i powrócić trochę lepszą… – T. Kingfisher

Tłumaczenie:

Piotr Cholewa

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 24 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

29.04.2023

Wydawca audiobooka:

Insignis Media

Numer ISBN audiobooka:

9788367710305

Co myślą inni

Recenzje Legendy i Latte – Audiobook

POTĘŻNE LESBIJKI Z MIECZAMI

Anna

Chyba coś dziwnego się stalo ze skladem ksiazki… na koncu sa pomieszane rozdzialy i podziekiwania sa przed koncem albo to co na koncu, powinno byc jeszcze wczesniej. Nie wiem i nie dowiem sie w kazdym razie jak sie skonczylo:/ Poza tym ksiazka przyjemna, wesola i ciepla.

Justyna

Niezwykła, ciepła, otulająca, błyskotliwa, niebanalna i urocza - taka właśnie jest ta książka 🥺😌 coś wspaniałego!

Zuzanna

Ciepła i komfortowa lektura

Anna