Kurs na miłość

Ocena 4.1
8 godz. 41 min.
323 Strony
Miłość i antyki
bookCoverFor

Opis książki

Kristina zostaje zaangażowana w prowadzenie kursu dla wielbicieli antyków mimo, że wcale tego nie chce. Nie przepada za spotkaniami z ludźmi i najchętniej siedziałaby cały czas w domu. Ale czy to jest to, czego naprawdę pragnie? I jakie tajemnice ukrywa?

Para w średnim wieku, Martin i Maria, walczą o swój związek, który przechodzi poważny kryzys. Kurs jest dla nich ostatnią szansą na uzdrowienie relacji. Klara, młoda, zagubiona samotna matka wygrywa udział w szkoleniu i próbuje odsprzedać wejściówkę komuś innemu. Czy znajdzie się ktoś na jej miejsce? Córki wdowca Pera-Olofa przekonują go, żeby zrobił coś dla siebie i zaczął spotykać się z ludźmi. Kucharz Peter jest chyba jedyną osobą, która naprawdę ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat antyków.

W trakcie trwania kursu losy wszystkich jego uczestników splatają się ze sobą w zadziwiający sposób. Tworzą się przyjaźnie, rodzi się miłość, a zemsta nabiera słodkiego smaku. „Kurs na miłość" jest pełną ciepła powieścią, która poprawi samopoczucie każdemu czytelnikowi.

Åsa Hallengård jest szwedzką pisarką i nauczycielką, która zadebiutowała powieścią „feel-good" „Kurs na miłość" w roku 2019.

Tłumaczenie:

Eliza Gryglewicz

Format:

E-book
Audiobook

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 41 min.

Strony e-booka:

323

Język:

Polski

Data wydania:

12.08.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726932959

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726932768