Kurs na miłość- Åsa Hallengård

Ocena 3.8
8 godz. 41 min.
323 Strony
Miłość i antyki
bookCoverFor

Opis

Kristina zostaje zaangażowana w prowadzenie kursu dla wielbicieli antyków mimo, że wcale tego nie chce. Nie przepada za spotkaniami z ludźmi i najchętniej siedziałaby cały czas w domu. Ale czy to jest to, czego naprawdę pragnie? I jakie tajemnice ukrywa?

Para w średnim wieku, Martin i Maria, walczą o swój związek, który przechodzi poważny kryzys. Kurs jest dla nich ostatnią szansą na uzdrowienie relacji. Klara, młoda, zagubiona samotna matka wygrywa udział w szkoleniu i próbuje odsprzedać wejściówkę komuś innemu. Czy znajdzie się ktoś na jej miejsce? Córki wdowca Pera-Olofa przekonują go, żeby zrobił coś dla siebie i zaczął spotykać się z ludźmi. Kucharz Peter jest chyba jedyną osobą, która naprawdę ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat antyków.

W trakcie trwania kursu losy wszystkich jego uczestników splatają się ze sobą w zadziwiający sposób. Tworzą się przyjaźnie, rodzi się miłość, a zemsta nabiera słodkiego smaku. „Kurs na miłość" jest pełną ciepła powieścią, która poprawi samopoczucie każdemu czytelnikowi.

Åsa Hallengård jest szwedzką pisarką i nauczycielką, która zadebiutowała powieścią „feel-good" „Kurs na miłość" w roku 2019.
Tłumaczenie:
Eliza Gryglewicz
Format:
E-book, Audiobook
Czas trwania audiobooka:
8 godz. 41 min.
Strony e-booka:
323
Język:
Polski
Data wydania:
12.08.2022
Wydawca audiobooka:
Saga Egmont
Numer ISBN audiobooka:
9788726932959
Wydawca e-booka:
Saga Egmont
Numer ISBN e-book:
9788726932768

© Saga Egmont (audiobook)

© Saga Egmont (e-book)