Kuba i czarodziejskie nożyczki

2 godz. 5 min.
bookCoverFor

Opis książki

Kiedy Kuba wycina papierowe potwory, które wcześniej sam narysował, nie spodziewa się jeszcze, że nożyczki, których używa, mają magiczną moc. Dzięki temu nagle ożywają dobre stwory z odległego świata.

Czy to aby tylko dziecięca wyobraźnia? A może czarodziejska kraina NES istnieje naprawdę?

„Kuba i czarodziejskie nożyczki" przeniosą nas do świata, w którym króluje dobro, a każdy służy drugiemu pomocą. Zwierzęta i dobre potwory z krainy NES potrafią nie tylko poprawić samopoczucie, ale posiadają również tajemne lekarstwo przywracające zdrowie.

„Gdzieś, tak naprawdę nie wiadomo gdzie, istnieje czarodziejska kraina NES, stworzona przez wszechwładnego Neshabara.

Miejsce to dość niezwykłe, niedostępne dla zwykłych śmiertelników, albowiem nie trafia tam nikt przypadkowy. W całej historii istnienia czarodziejskiej krainy było w niej tylko dwoje ludzi – dwóch chłopców, którzy się nie znali, byli w różnym wieku, ale łączyła ich miłość do jednego małego białego szczurka.

Jeśli lubicie śmiać się i wzruszać, a ponadto chcecie poznać tajemnicę, jaka połączyła chłopców, ich przygody i podróże do czarodziejskiej krainy NES, koniecznie przeczytajcie tę historię.

Miłej zabawy życzy Autorka"

Katarzyna Chrzanowska - wieloletnia redaktorka merytoryczna i wydawca książek. Mama dwóch synów, którzy zawsze inspirowali ją do napisania bajki.

Format:

Czas trwania audiobooka:

2 godz. 5 min.

Język:

Polski

Data wydania:

13.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728524565