Kuba i Buba w szpitalu

Ocena 4.7
2 godz. 3 min.
bookCoverFor

Opis książki

Pierwsza wizyta w szpitalu to prawdziwa przygoda. W każdej chwili ciekawość miesza się z obawami. (…) Tak naprawdę, nie ma się czego bać. Dyrektor, ordynator, lekarz czy pielęgniarka, a więc personel szpitala, robią wszystko, aby dzieci były najważniejsze, wyzdrowiały i wróciły do domu. Przypomina im o tymKarta Praw Dziecka Pacjenta, opracowana wspólnie przez Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta.
Czym jest Karta Praw Dziecka Pacjenta? Jesteśmy pewni, że najlepiej wytłumaczą to Kuba i Buba – bohaterowie książki, którą oddajemy w Wasze ręce. Bliźniaki, w przystępny sposób, wyjaśnią, dlaczego warto słuchać wskazówek lekarza, do kogo zwrócić się o pomoc, kiedy ktoś bliski zachoruje, czym jest tajemnica lekarska, a także co można i czego nie można robić w szpitalu.
Kuba i Buba zdradzą Wam również najpilniej strzeżone sekrety szpitala, do którego trafili. Wspólnie przeżyjecie przygodę pełną zwrotów akcji i śmiechu. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej historii doskonale zrozumiecie, czym są prawa małego pacjenta.

Format:

Czas trwania audiobooka:

2 godz. 3 min.

Język:

Polski

Data wydania:

31.12.2021

Wydawca audiobooka:

Literatura

Numer ISBN audiobooka:

9788376727714

© Literatura (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Kuba i Buba w szpitalu –
Audiobook

Super

Jan

Jest najlepsza

Zofia

Super książka

Monika

Fajne

Małgorzata