Kto się boi dzikiej bestii- Karin Fossum

Ocena 4.5
10 godz. 1 min.
234 Strony
Konrad Sejer
bookCoverFor

Opis

Halldis Horn mieszkała sama w domu w środku lasu. Na progu tego domu została zamordowana. Podejrzenia inspektora Sejera padają na lokalnego wariata, Errkiego, który niedawno uciekł z zakładu dla obłąkanych. W jego winę nie wierzy jednak opiekująca się nim pani psychiatra.
Następnego ranka niejaki Morgan napada na bank i bierze za zakładnika Errkiego. Ostatecznie uciekają razem do lasu, ale jeszcze nie wiedzą, co ich tam spotka.
Tymczasem Sejer próbuje prowadzić śledztwo, gdy rodzą się w nim uczucia do przenikliwej i przekornej pani psychiatry. Czy uda mu się dowiedzieć, co stało za zbrodnią?
Karin Fossum to norweska królowa zbrodni. Największą popularność przyniosła jej seria kryminałów o inspektorze Sejerze. Przetłumaczono ją na kilkanaście języków, a wybrane części otrzymały nagrodę za najlepszą powieść kryminalną w krajach skandynawskich. Autorka w swoich książkach skupia się przede wszystkim na motywacjach morderców i logice stojącej za dokonywanymi zbrodniami. Pisarka obnaża mechanizmy strachu, szaleństwa i cierpienia.

Tłumaczenie:
Rafał Śmietana
Format:
Audiobook, E-book
Tom:

3

Czas trwania audiobooka:
10 godz. 1 min.
Strony e-booka:
234
Język:
Polski
Data wydania:
28.09.2022
Wydawca audiobooka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN audiobooka:
9788702380439
Wydawca e-booka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN e-book:
9788702380446

Co myślą inni

Recenzje Kto się boi dzikiej bestii – Audiobook, E-book

Świetna książka - brawo, także dla lektora i tłumacza.

Małgorzata

Polecam

Joanna