Księżyc, moje przeznaczenie- Luiza Dobrzyńska

11 godz. 27 min.
bookCoverFor

Opis

Co musi zdarzyć się w życiu skromnej bibliotekarki, by odkryła zimne piękno księżycowych krajobrazów i jako agentka wpadła na trop globalnej afery? Juliette Kaphoolie z bliżej nieokreślonej przyszłości, wplątana w polityczne rozgrywki zostaje poważnie ranna w zamachu na lidera globalnego rządu. Nieoczekiwanie dla bibliotekarki zjawia się tajemniczy wybawca - Obywatel Hakat i wysyła ją z misją na Księżyc. Przy okazji badania okoliczności pozornie niezwiązanych ze sobą zgonów, Juliette odkrywa, że jej zeznania i wiedza mogą zaważyć na losie całej ludzkości.
To wyrafinowana antyutopia osadzona w realiach SF. Przypadnie do gustu wielbicielom thrillerów popularno-naukowych, które poruszają tematykę upadku wartości i pokazują zwykłych obywateli uwikłanych w korporacyjne układy na pograniczu prawa.

Luiza Dobrzyńska (pseud. ,,Eviva") ur. w 1970 r. - technik medyczny, autorka kilkunastu powieści science fiction, kryminałów i książek dla młodzieży, recenzuje nowości literackie i aktywnie działa w stowarzyszeniu TrekSfera. Pisze od 12 roku życia, jest laureatką nagrody ,,Debiut roku" za utwór ,,Dusza" oraz plebiscytu internetowego ,,Książka na wiosnę 2012" za powieść ,,Kawalkada". Sama nazywa siebie fanatyczną miłośniczką kotów, ,,Star Treka" oraz rodzinnego miasta czyli Warszawy.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
11 godz. 27 min.
Język:
Polski
Data wydania:
11.11.2022
Wydawca audiobooka:
Saga Egmont
Numer ISBN audiobooka:
9788728461716