Komornik. Arena Dłużników - tom 4

- Michał Gołkowski

Ocena 4.8
18 godz. 47 min.
Arena dłużników
bookCoverFor

Opis książki

No dobra, powiedzmy to otwarcie – Rebelia na Arenie Dłużników upadła i sobie głupi ryj rozbiła, a jej niedobitki rozpierzchli się po całym świecie, niczym koraliki po podłodze.

Natomiast Ezekiel Siódmy, eks-Komornik, eks-Stwórca Świata, w tej chwili ponownie wciągnięty na krzywy ryj w skład Korpusu Komorniczego, ma o wiele większe problemy niż ubolewanie nad tym, że zamiast dzięki swojej wiedzy z przyszłości coś zrobić lepiej, to zrobił tak samo, a w sumie to nawet gorzej.

Bo wygląda na to, że cała jego (wszech)wiedza się, delikatnie rzecz ujmując, zdezaktualizowała.

Świat, podobnie jak ciasto drożdżowe, nie lubi jak do niego zaglądać kiedy rośnie, tykać go palcami i pokazywać znajomym. I wszystko wskazuje na to, że w jedynej wciąż działającej linii czasowej zrobił się przez to wszystko paskudny zakalec.

Ale to wszystko nic w stosunku do tego, gdzie znajduje się teraz Zek.

A to, gdzie się znajduje, to pikuś w porównaniu do tego z kim tam jest uwięziony.

No cóż – mamy siódmy tom trylogii, której zakończenie miało być nieodwołalne i ostateczne, więc chyba nic w tej książce nie może pójść ani zgodnie z planem, ani jakimikolwiek oczekiwaniami.

Jeśli masz jakieś prognozy co do tego, co się tu wydarzy, to spisz je sobie na karteczce, a potem się śmiej, widząc, jak bardzo się mylisz.

Nadchodzi najdziwniejszy koniec wszystkiego, jaki kiedykolwiek widział świat!

Format:

Audiobook

Tom:

4

Czas trwania audiobooka:

18 godz. 47 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

7.06.2023

Wydawca audiobooka:

Fabryka Słów

Numer ISBN audiobooka:

9788379649013

Co myślą inni

Recenzje Komornik. Arena Dłużników - tom 4 – Audiobook

Ok

Piotr

😀

Bartłomiej

Niestety, autor pisze książki hurtowo w jednakowym stylu. Zmienia się jedynie tło: Postapo? Zona? Rosja w przyszłości? Luz, historie toczą się tak samo, bohaterzy są tacy sami. To jakbyście chcieli zmienić sobie auto a jedynie co to zmieniliście sobie kolor.

Krzysztof

Po raz kolejny byłem zaskoczony fabułą, zwrotami akcji, poziomem humoru i ironii. Rewelacja. Niektóre cytaty na pewno zapamiętam i będę wykorzystywał. Super historia, podziwiam autora za wyobraźnię. Dodatkową robotę robi narrator

Jakub