Komornik. Arena Dłużników - tom 3

- Michał Gołkowski

Ocena 4.8
12 godz. 36 min.
Arena dłużników
bookCoverFor

Opis książki

„Śmierć fałszywemu Imperatorowi! Precz z Górą, wolność dla ludzi!”.

Arena Dłużników płonie w ogniu dzikiej, desperackiej rebelii, rozpętanej przez wyposażonych w płonącą Purpurą broń gladiatorów. Archanioł Michał miota się w bezsilnej furii, rzucając przeciwko ludziom kolejne zastępy Wysłanników.

Jednak sprawy komplikują się… nie to, że „niespodziewanie”, bo w sumie nigdy nic nie było proste. Ale tym razem nawet Zek czuje, że coś jest mocno nie tak i zaczyna się gubić. Nie to, że w przebiegu wydarzeń. Nawet nie w przestrzeni i nie we własnej głowie. Zek zaczyna gubić się w czasie.

Trąby nieudanej Apokalipsy nadal grają swą fałszywą melodię, świat powoli pokrywa się pleśnią, niczym ostatnia kanapka zapomniana w czeluściach plecaka podczas wakacji, ale impreza przecież trwa! Nie ma zlituj, trzeba zakasać rękawy i zasuwać – gdzieś tam jest Jonasz, no i wypadałoby spotkać się z Azraelem. A może i zobaczyć własną rodzinę?

W końcu świat się sam nie uratuje!

Format:

Audiobook

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 36 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

6.04.2023

Wydawca audiobooka:

Fabryka Słów

Numer ISBN audiobooka:

9788379649006

Co myślą inni

Recenzje Komornik. Arena Dłużników - tom 3 – Audiobook

:)

Bartłomiej

Good

Łukasz

Michał Gołkowski to jeden z moich ulubionych autorów książek. Serię polecam rozpocząć od Komornika, bo seria Arena Dłużników jest jej kontynuacją. Polecam wszystkim którzy mają dystans do wiary, nie przeszkadzają częste i siarczyste przekleństwa. Historia bardzo ciekawa, a w kilku miejscach nawet zaskakująca.

Rafał

Nie ma to jak soczysty język przekleństw p.o. Boga🤣

Anna