Komornik. Arena Dłużników - tom 1

- Michał Gołkowski

Ocena 4.8
12 godz. 13 min.
328 Strony
Arena dłużników
bookCoverFor

Opis książki

Niby wszystko miało się skończyć, ale jak zawsze coś poszło nie tak. W tym miejscu zaczyna się kontynuacja ostatecznego końca, której zgodnie z zasadami logiki i zdrowego rozsądku nie powinno w ogóle być.


Ezekiel Siódmy – były Komornik, potem renegat i odszczepieniec, jedyny który przeżył Apokalipsę w pełnym tego słowa rozumieniu, obecnie nie-do-końca-z-własnej-woli pełniący Bardzo Ważne Obowiązki – usiłuje właśnie po raz n-ty zacząć wszystko od nowa, kiedy ktoś puka do drzwi jego skromnego lokum.


Okazuje się, że przy wysyłaniu zaproszeń na Wielki Bal Końca Świata wszyscy zapomnieli o jednym z gości. I teraz ten przychodzi nieproszony na pobojowisko po imprezie i mówi: o nie, kochany, to się tak nie skończy. Po moim trupie, a jeszcze chętniej, po twoim.


Nasz bohater na ma wyboru: chowa klucz do mieszkania w jedynym miejscu, gdzie nie będzie szukać go wróg, po czym skacze na główkę ku rozkręcającemu się światu, licząc na to, że da radę odmienić bieg wydarzeń i zapobiec początkowi Apokalipsy.


Ladies and gentlemen oraz cała reszto, oto przed wami Początek Końca!

Format:

E-book, Audiobook

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 13 min.

Strony e-booka:

328

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

12.01.2022

Wydawca audiobooka:

Fabryka Słów

Numer ISBN audiobooka:

9788379647927

Wydawca e-booka:

Fabryka Słów

Numer ISBN e-book:

9788379646982

Co myślą inni

Recenzje Komornik. Arena Dłużników - tom 1 – E-book, Audiobook

Super.

Rafał

Essa

Dominik

Gdyby nie fantastyczny lektor nie dotrwał bym do połowy.

Tomasz

Bardzo fajnie początek czegoś co znaliśmy z poprzednich tomów. Słuchanie o początków końca było zajebisty doświadczeniem

Olgierd