Kolejność

- Hubert Hender

bookCoverFor

Opis

Gęsty mrok dolnośląskich kopalń. Jeden z górników pracujący w Kowarach zostaje bestialsko zamordowany w zupełnych ciemnościach. Wkrótce pojawiają się następne ciała, wszystkie ponumerowane w osobliwy sposób…

Do śledztwa zostaje przydzielony komisarz Iwanowicz z jeleniogórskiej komendy i jego młodszy kolega, podkomisarz Gawłowski. Prowadzą dochodzenie, próbując ustalić, kto dokonuje kolejnych brutalnych mordów – giną mężczyźni w średnim wieku, którzy nikomu już nie szkodzą. Morderca nie zostawia za sobą żadnych śladów poza jednym – numeruje ciała. Co to może oznaczać? Kto będzie następny? I najważniejsze: kto za tym stoi i dlaczego?

Iwanowicz – dręczony wspomnieniami bolesnej przeszłości, do której nie chce się przyznać, ale od której nie jest w stanie uciec – prowadzi śledztwo zupełnie po omacku, ze światłami okolicznych miast nieśmiało pobłyskującymi w mroku.

Tom 2 serii Komisarz Iwanowicz i podkomisarz Gawłowski.

Format:

Audiobook

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 18 min.

Język:

Polski

Data wydania:

24.05.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Błysk

Numer ISBN audiobooka:

9788367739108

Co myślą inni

Recenzje Kolejność – Audiobook

Może i sama historia spoko, ale dluzyzna straszna, powtarzanie tego samego, za dużo niepotrzebnych informacji, gdybym nie była ciekawa czy potwierdzą się moje przypuszczenia to w połowie bym przerwała:) lektor ok.

Anna

Daję 5, ale wolę serię "kłodzką".

Michał

Hiobowe. &/i ? Ann

Jarosław