Jak załatwić dupka- Maria Steen

6 godz. 9 min.
163 Strony
Na dobre i na złe
bookCoverFor

Opis

Pomimo wielu różnic Carina i Agneta są najlepszymi przyjaciółkami. Agneta pali jak lokomotywa, mówi, co myśli, i chętnie pija czerwone wino, niezależnie od pory dnia czy nocy. Carina ma bardziej powściągliwą, romantyczną naturę, a w stosunku do mężczyzn bywa łatwowierna.
Carina jest w związku z Matsem, który tajemniczo znika na całe tygodnie, a którego komórka zawsze ma słaby zasięg. Miłość jest ślepa, ale Agneta uważa, że w przypadku Cariny nie zaszkodziłoby choć trochę się rozejrzeć, i postanawia interweniować. Potem na scenę wkracza Eva-Lis, co skutkuje serią nieoczekiwanych zdarzeń.
„Jak załatwić dupka” to pierwsza część serii „Na dobre i na złe” autorstwa Marii Steen. Można w niej śledzić losy Cariny i Agnety, często chaotyczne, obfitujące w skomplikowane relacje damsko-męskie, dysfunkcjonalne związki małżeńskie i zadziwiające nagromadzenie nieporozumień w jednym miejscu i czasie. Ale dzięki przyjaźni, pomysłowości i sile działania obu kobietom zawsze w jakiś sposób udaje się doprowadzić wydarzenia do pomyślnego końca.

Tłumaczenie:
Eliza Jaworska
Format:
Audiobook, E-book
Czas trwania audiobooka:
6 godz. 9 min.
Strony e-booka:
163
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
23.11.2022
Wydawca audiobooka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN audiobooka:
9789180545358
Wydawca e-booka:
Word Audio Publishing
Numer ISBN e-book:
9789180545365

Co myślą inni

Recenzje Jak załatwić dupka – Audiobook, E-book

Ok

Lidia