Jak stać się wytrwałym

- Zespół autorski Andrew Moszczynski Institute

Ocena 4.4
1 godz. 22 min.
54 Strony
Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości.
bookCoverFor

Opis książki

Jak stać się wytrwałym? Jakie uczucia budzi w Tobie słowo „wytrwałość”? Podziw? Radość? Znużenie? Zniechęcenie? A może lekceważenie? Wytrwałość, która wydaje się stać nieco na uboczu istotnych cech człowieka, w rzeczywistości jest jedną z najważniejszych! Mówi się o niej, że jest cechą zwycięzców. Od tego, czy ją w sobie wykształcimy, zależy nasza życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia.
Jak stać się wytrwałym? Jak w pełni wykorzystać moc wytrwałości w codziennym życiu?

Wytrwałość to wymagająca cecha. Nie chcemy więc zaakceptować faktu, że tak wiele od niej zależy. Więcej niż od talentu, środowiska, szczęśliwego zbiegu okoliczności. Niełatwo ją rozwinąć. A jednak można podać wiele przykładów ludzi wytrwałych, którzy szli do celu, opierając się przeciwnościom i rozwiązując kolejne problemy, niekiedy bardzo trudne. Jak to zrobili? Na to pytanie odpowiada niniejszy wykład. Wskazuje on, jak pokonywać zniechęcenie i pokusę rezygnacji, gdy mnożą się przeszkody, a cel jest jeszcze daleko. Podpowiada, jak powiązać wytrwałość z wyobraźnią i marzeniami. Proponuje również skuteczne sposoby wykorzystywania podświadomości do rozwijania wytrwałości i kształtowania nawyków, które będą ją wspomagać.

Format:

Audiobook, E-book

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 22 min.

Strony e-booka:

54

Język:

Polski

Data wydania:

12.04.2017

Wydawca audiobooka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN audiobooka:

9788365552990

Wydawca e-booka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN e-book:

9788365873743

Co myślą inni

Recenzje Jak stać się wytrwałym – Audiobook, E-book

Bardzo ciekawa. polecam

Anna

Przyjemny dla ucha głos lektora. Książka zawiera praktyczne wskazówki do wdrożenia. Z przyjemnością będę do niej wracać.

MARIOLA

Wytrwałe historie. Bez wyjątku.

Grzegorz

Świetna pozycja

Daniel