Jak rozwinąć poczucie własnej wartości

- Zespół autorski Andrew Moszczynski Institute

Ocena 4.5
1 godz. 10 min.
52 Strony
Rozwiń swój potencjał!
bookCoverFor

Opis

Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Poczucie własnej wartości daje siłę wewnętrzną i spokój ducha ważne w podejmowaniu trudnych decyzji oraz utrzymywaniu prawidłowych relacji społecznych. Wykład zawiera opisy wielu skutecznych narzędzi pozwalających uniezależnić się od innych, poprawić poziom samoakceptacji i rozwinąć odwagę przydatną w dążeniu do celu.
Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Dlaczego jedni ludzie są pewni siebie i śmiało kroczą przez życie, a drudzy pozostają nieśmiali, lękliwi i pełni kompleksów?

Czym jest poczucie własnej wartości? To wewnętrzne przekonanie o nas samych. Jego miejsce znajduje się w przestrzeni pomiędzy dwoma przeciwległymi biegunami: zakompleksieniem a zadufaniem. Stabilne poczucie własnej wartości wzmacnia nasze działania na drodze do osiągnięcia życiowej satysfakcji. Powinniśmy o nie zadbać, ponieważ łatwo ulega obniżeniu w wyniku chwilowych niepowodzeń lub niespodziewanych trudności. Metody wpływania na samoocenę proponowane w wykładzie mogą mieć działanie oczyszczające. Ich stosowanie może także wpłynąć na wzrost motywacji i wzmocnić pozytywne myślenie o własnych możliwościach, wyglądzie i cechach osobowości.

Format:

Audiobook, E-book

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 10 min.

Strony e-booka:

52

Język:

Polski

Data wydania:

12.04.2017

Wydawca audiobooka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN audiobooka:

9788365552105

Wydawca e-booka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN e-book:

9788365873699

Co myślą inni

Recenzje Jak rozwinąć poczucie własnej wartości – Audiobook, E-book

Bardzo przystępna w odbiorze. Do przesłuchania na jeden raz.

Super nagranie, łatwe lekkie i przyemne

Joanna

Bardzo wartościowa książka, super się słucha 😀

Dorota

Jestem pod wrażeniem

Robert