Jak rozwinąć poczucie własnej wartości- Zespół autorski Andrew Moszczynski Institute

Ocena 4.4
1 godz. 10 min.
52 Strony
Rozwiń swój potencjał!
bookCoverFor

Opis

Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Poczucie własnej wartości daje siłę wewnętrzną i spokój ducha ważne w podejmowaniu trudnych decyzji oraz utrzymywaniu prawidłowych relacji społecznych. Wykład zawiera opisy wielu skutecznych narzędzi pozwalających uniezależnić się od innych, poprawić poziom samoakceptacji i rozwinąć odwagę przydatną w dążeniu do celu.
Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Dlaczego jedni ludzie są pewni siebie i śmiało kroczą przez życie, a drudzy pozostają nieśmiali, lękliwi i pełni kompleksów?

Czym jest poczucie własnej wartości? To wewnętrzne przekonanie o nas samych. Jego miejsce znajduje się w przestrzeni pomiędzy dwoma przeciwległymi biegunami: zakompleksieniem a zadufaniem. Stabilne poczucie własnej wartości wzmacnia nasze działania na drodze do osiągnięcia życiowej satysfakcji. Powinniśmy o nie zadbać, ponieważ łatwo ulega obniżeniu w wyniku chwilowych niepowodzeń lub niespodziewanych trudności. Metody wpływania na samoocenę proponowane w wykładzie mogą mieć działanie oczyszczające. Ich stosowanie może także wpłynąć na wzrost motywacji i wzmocnić pozytywne myślenie o własnych możliwościach, wyglądzie i cechach osobowości.
Format:
Audiobook, E-book
Czas trwania audiobooka:
1 godz. 10 min.
Strony e-booka:
52
Język:
Polski
Data wydania:
12.04.2017
Wydawca audiobooka:
Andrew Moszczynski Group
Numer ISBN audiobooka:
9788365552105
Wydawca e-booka:
Andrew Moszczynski Group
Numer ISBN e-book:
9788365873699

© Andrew Moszczynski Group (audiobook)

© Andrew Moszczynski Group (e-book)