Jak odnaleźć wartości nadrzędne- Zespół autorski Andrew Moszczynski Institute

Ocena 4.5
1 godz. 6 min.
48 Strony
Rozwiń swój potencjał!
bookCoverFor

Opis

Jak odnaleźć wartości nadrzędne? Podstawowym warunkiem harmonii wewnętrznej jest kierowanie się wartościami nadrzędnymi. Wykład zawiera praktyczną wiedzę, która umożliwia zdefiniowanie swojego systemu wartości, wyznaczenie zgodnych z nim celów i ułatwia podejmowanie optymalnych decyzji.
Jak odnaleźć wartości nadrzędne? Jakie cechy charakteru mogą w nas wytworzyć wartości nadrzędne?

Dojrzały system wartości kieruje naszym postępowaniem. Wartości nadrzędne wraz z najważniejszą z nich – nadwartością – oddziałują na naszą podświadomość i pokazują nam drogę. Pełnią w życiu taką samą funkcję jak przepisy ruchu drogowego na ulicach. Bez ich respektowania uniknięcie kolizji byłoby niemożliwe. Treści wykładu mogą nam pomóc osiągnąć zgodność między tym, co myślimy i czujemy, a tym, co mówimy i robimy. Będziemy mogli nabyć umiejętność sterowania własnym potencjałem i zachowaniami w różnych sferach życia. To pozwoli osiągać założone cele i radzić sobie z zagrożeniami, takimi jak zniechęcenie, poczucie odrzucenia oraz wypalenie zawodowe.

Format:

Audiobook, E-book

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 6 min.

Strony e-booka:

48

Język:

Polski

Data wydania:

12.04.2017

Wydawca audiobooka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN audiobooka:

9788365552112

Wydawca e-booka:

Andrew Moszczynski Group

Numer ISBN e-book:

9788365873705

Co myślą inni

Recenzje Jak odnaleźć wartości nadrzędne – Audiobook, E-book

Książka wartościowa bo o wartosciach

Robert

Świetny wstęp do własnego systemu wartości. Temat jest bardzo rozległy, jednakże ten wykład to doskonały początek aby zacząć rozważać nasze miejsce. Lektor bezbłędny, a jednak lektor w audiobookach ma fundamentalne znaczenie.

Piotr

Ok

Dominik