Jak być szczęśliwym dorosłym bez szczęśliwego dzieciństwa

- Monika Szubrycht, Monika Wasilewska

Ocena 4.6
6 godz. 51 min.
bookCoverFor

Opis książki

Bywasz często smutny, choć nie masz ku temu powodów?

Boisz się, że nigdy nie uporasz się z traumami okresu dojrzewania?
Masz żal do rodziców o to, jak wygląda twoja dorosłość?
Poświęcasz się dla innych, choć w głębi serca tego nienawidzisz?
Może za szybko dorosłeś. Może stałeś się rodzicem dla własnych rodziców lub rodzeństwa. Może w twoim domu zabrakło radości i bezpieczeństwa. Da się z tym coś zrobić.

Doktor Monika Wasilewska, psycholożka i psychoterapeutka, wraz z Moniką Szubrycht, neurologopedką i dziennikarką, biorą na warsztat… nasze domy, dzieciństwo, traumy z przeszłości, toksyczne relacje z bliskimi. Pomagają zrozumieć powielane latami zachowania i schematy oraz skutecznie uwolnić się od ich ciężaru. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób pożegnać się z listą niezałatwionych spraw z przeszłości i zacząć patrzeć z nadzieją w przyszłość. Poradzisz sobie z niskim poczuciem własnej wartości, nieufnością czy skłonnością do wycofywania się, by w końcu zaakceptować i pokochać siebie.

Możesz osiągnąć szczęście, nawet jeśli nikt ci nie pokazał, jak ono wygląda

Nasze życie pełne jest konfliktów, wyzwań, dylematów. Jak być rodzicem? Jak budować równowagę między „ja” a „my”? Jak dbać o miłość i wolność w rodzinie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w rozmowie Moniki Szubrycht z dr Moniką Wasilewską. Ich refleksje nad emocjami rządzącymi życiem rodzinnym mogą stać się impulsem do rozwoju. prof. Bogdan de Barbaro

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 51 min.

Język:

Polski

Data wydania:

14.10.2022

Wydawca audiobooka:

WAM

Numer ISBN audiobooka:

9788377673133

Co myślą inni

Recenzje Jak być szczęśliwym dorosłym bez szczęśliwego dzieciństwa – Audiobook

Książka ,świetna napisana prostym zrozumiałym językiem. Jednak lektor przeczytał to beznamiętnie , jednym ciągiem zamiast w formie dialogu

Klaudia

Książka świetna. Polecam. Na początku trochę ciężko się skupić, bo lektorka czyta jedną tonacją, również bez odpowiednich przerw. Mimo to, warto posłuchać, bo wiele można wyciągnąć dla siebie.

Angelika

Pierwsza połowa super, później wiele informacji się powtarzało, dość monotonnie. Słaby lektor

Mila

Po kilku lat o

Artur