Ironia losu

- Laurencja Wons

6 godz. 3 min.
bookCoverFor

Opis książki

Jak się zachowa młoda kobieta w obliczu nagłej odmiany losu? Czy uzna, że warto porzucić narzeczonego - tzw. „dobrą partię" i związać się z przystojnym weterynarzem, który wciąż pojawia się w jej otoczeniu? Ironia losu zwykle krzyżuje plany, ale czasem podsuwa też śmiałe rozwiązania - szanse na prawdziwe, niczym nie skrępowane szczęście...

Małgosia, bibliotekarka z prowincjonalnego Pochwatowa, po miłosnym zawodzie ułożyła wreszcie swoje życie uczuciowe. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy do głosu niespodziewanie dochodzą emocje z przeszłości, głęboko skrywane pragnienia i tajona przed samą sobą prawda...

Przed tobą wzruszająca i pokrzepiająca opowieść o miłości, dojrzałości i odpowiedzialności za życiowe decyzje. Oto powieść pełna rodzinnego ciepła, subtelnych i ujmujących obrazów, a także nieoczywistych refleksji nad szczęściem, uczuciami, samowiedzą i dążeniami człowieka.

Jeśli szukasz lekkiej lektury z pozytywnym przesłaniem albo cennych inspiracji, jak radzić sobie w obliczu codziennych trudności, historia miłości sympatycznej bibliotekarki Małgosi z pewnością wprawi cię w dobry nastrój.

Laurencja Wons, urodzona 5 kwietnia 1977 roku w Tarnowskich Górach, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, nauczycielka historii z wykształcenia i z zamiłowania. Mieszka w Kaletach na Górnym Śląsku. Żona i matka czwórki dzieci. Opublikowała cztery tomiki poezji: „Ciche wołanie", „Chwile zadumy", „Jestem, ciągle jestem..." i „Dojrzewające słowa". Pisanie jest jej największą pasją.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 3 min.

Język:

Polski

Data wydania:

13.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728511251

Co myślą inni

Recenzje Ironia losu – Audiobook

-:)

Sylwia