Impuls śmierci

Ocena 3.7
11 godz. 3 min.
327 Strony
bookCoverFor

Opis książki

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu.

Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej– a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki.

Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami?
Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie?

Tłumaczenie:

Robert P. Lipski

Format:

E-book, Audiobook

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 3 min.

Strony e-booka:

327

Język:

Polski

Data wydania:

10.08.2022

Wydawca audiobooka:

Jentas

Numer ISBN audiobooka:

9788742860298

Wydawca e-booka:

Jentas

Numer ISBN e-book:

9788742860281

Co myślą inni

Recenzje Impuls śmierci – E-book, Audiobook

Doskonale wyważone napięcie, trop do rozwiązania dawkowany wytrawnie, świetna książka, polecam!

Danuta

Jednym słowem MASAKRA. Nie słuchałam tutaj jeszcze tak nudnej książki, naprawdę. Lanie wody i jeszcze raz lanie wody. Można było ta historie opowiedzieć o polowe szybciej. Mało wciągająca, mało kryminalnego wątku. Szkoda bo opis wydawał się naprawdę interesujący.

Oliwia

Średnia

Wioleta

Rozciągnięta w czasie, mało kryminalnego wątku.

Beata