Imię śmierci

Ocena 4.6
14 godz. 8 min.
361 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Rok 1985. Za drzwiami domu małżeństwa Tarnawów rozgrywa się dramat. Regularnie katowana Jolanta jest już na skraju wytrzymałości. Mąż staje się coraz agresywniejszy, a życie Joli to pasmo bólu i upokorzenia. W końcu kobieta decyduje się na ucieczkę. Koszmar jednak trwa. Mąż nie pozwoli na to, by ofiara wymknęła mu się z rąk.
Okaleczone zwłoki Doroty Milewskiej znaleziono w jej własnym łóżku. Czy i w tej rodzinie szczęście było tylko pozorne? Wiele na to wskazuje, bo małżeństwo denatki nie było udane. Mąż staje się głównym podejrzanym o dokonanie zbrodni.
W czterech ścianach więzną krzyki ofiar, kaci przez lata pozostają bezkarni, a świadkowie odwracają wzrok. Są jednak i tacy, którzy szukają winy w ofierze, a nie w jej kacie. Thriller Imię śmierci to wstrząsająca historia o ludziach tkwiących w toksycznych, niebezpiecznych relacjach i przemocy, która zatacza coraz szersze kręgi.

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

14 godz. 8 min.

Strony e-booka:

361

Język:

Polski

Data wydania:

24.08.2022

Wydawca audiobooka:

CZWARTA STRONA

Numer ISBN audiobooka:

9788367461030

Wydawca e-booka:

CZWARTA STRONA

Numer ISBN e-book:

9788367324632

Co myślą inni

Recenzje Imię śmierci –
Audiobook, E-book

Super 👍

Jolanta

Bardzo fajna historia. Lektor pasuje idealnie :)

Anna

Ok

Izabela

Dobra lektura, wartka akcja, dobrze się czyta, ale widać że autorka nie wgłębila się realia PRL z połowy lat osiemdziesiątych.

Andrzej