Idealny tata

Ocena 4.4
9 godz. 33 min.
bookCoverFor

Opis książki

Rankiem 13 sierpnia 2018 roku, po powrocie z podróży służbowej, koleżanka podwiozła Shanann Watts do domu. Był to ostatni raz, kiedy ktokolwiek widział ją żywą. Następnego dnia zgłoszono zniknięcie kobiety i jej dwóch małych córeczek, Belli i Celeste. Mąż zaginionej Chris Watts, regularnie gościł w lokalnych wiadomościach, błagając o pomoc w odnalezieniu swojej rodziny.
Mężczyzna wiedział jednak, że już nigdy więcej ich nie zobaczy. Niecałe dwadzieścia cztery godziny po rozpaczliwych apelach Watts złożył na policji szokujące wyznanie. Załamani przyjaciele i sąsiedzi patrzyli jak przystojny, oddany rodzinie mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. Maska, którą Chris pokazywał światu w mediach i na Facebooku, opadła, a spod niej wyłoniła się przerażająca twarz niestabilnego, pełnego gniewu potwora.
Idealny tata to pierwsza poważna relacja ze sprawy rodziny Wattsów. John Glatt ujawnia prawdę stojącą za tragedią i ukazuje mrożący krew w żyłach portret jednego z najbardziej okrutnych zabójców rodzin w XXI wieku.
***
„Porywająca relacja ze śledztwa. Szczególnie niesamowite są portrety psychologiczne z przesłuchiwania Wattsa... Fani policyjnych procedur będą w siódmym niebie” – Publishers Weekly.
***
„Glatt dokładnie opisuje każdy szczegół sprawy. Preferując proste przedstawianie faktów, a nie tradycyjną analizę zbrodni, pozwala czytelnikom wyciągać własne wnioski... Porywająca lektura” – Library Journal.

Format:

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 33 min.

Język:

Polski

Data wydania:

7.06.2023

Wydawca audiobooka:

Storybox

Numer ISBN audiobooka:

9788383343037

© Storybox (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Idealny tata –
Audiobook

Straszne

Łukasz

Dobra książka ale historia oklepana już trochę

Marcin

Ok

Lukasz

Wstrząsająca historia

Elzbieta