Hotel Zaświat- Przemysław Borkowski

Ocena 3.7
8 godz. 11 min.
262 Strony
bookCoverFor

Opis

Krzysztof Rozkroczny przyjeżdża na prowincję, by sprzedać dom, w którym się wychował. Tuż po dotarciu na miejsce dokonuje makabrycznego odkrycia – odnajduje nad rzeką rękę. Policja bagatelizuje sprawę, wiążąc ją z ubiegłorocznym morderstwem, które miało miejsce w tej okolicy. Krzysztof odkrywa nieco zapomniane już miejsca, rozmawia z nowymi sąsiadami, spotyka znajomego księdza. Choć prowincjonalne życie wydaje się tu wyjątkowo senne i monotonne, otacza je aura niepokojącej tajemnicy.
Powieść kryminalna o klimatycznej fabule. Droga wiodąca ku rozwiązaniu zagadki przez długi czas pozostaje niespieszna. Znaczą ją rzucane enigmatycznie uwagi miejscowych, ledwie zaakcentowane niepokoje oraz senna przyroda, która w każdej chwili może wyjawić starannie skrywaną grozę.

Przemysław Borkowski – poeta, prozaik, autor scenariuszy i felietonów, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju. Publikował m.in. w „Przekroju" i w portalu internetowym Onet.pl. W utworach prozatorskich chętnie sięga do gatunku kryminału („Hotel Zaświat", „Zakładnik"), choć nie są mu obce inspiracje horrorem, thrillerem, a także groteską i absurdem („Opowieści z Central Parku").

Format:

E-book, Audiobook

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 11 min.

Strony e-booka:

262

Język:

Polski

Data wydania:

21.09.2020

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726697094

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726630206

© Saga Egmont (audiobook)

© Saga Egmont (e-book)

Co myślą inni

Recenzje Hotel Zaświat – E-book, Audiobook

Nie najgorsza ale też niestety nie najlepsza ;) w połowie nawet średnio rzutki czytelnik rozsupła intrygę. Bardzo dużo fajnych nie pociągniętych wątków które miały potencjał ale które niestety nie wniosły w końcu do historii (postać kelnerki, księdza)

Ewa