Hashtag- Remigiusz Mróz

Ocena 4.2
11 godz. 7 min.
bookCoverFor

Opis

Jedna przesyłka zmieniła jej życie
"Twoja paczka już na ciebie czeka!" – brzmiała wiadomość, która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki, niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła, z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała, nie wychodziła z domu.
Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń, która miała zupełnie odmienić jej życie…
Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby te od lat uznawane były za zaginione…

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 7 min.

Język:

Polski

Data wydania:

25.03.2022

Wydawca audiobooka:

CZWARTA STRONA

Numer ISBN audiobooka:

9788366431225

Co myślą inni

Recenzje Hashtag – Audiobook

Niesamowite! 🤩❤️

Justka

Ok

matylda

Wciągająca. Dla osoby borykającej się z zaburzeniami odżywiania czy innymi wewnętrznymi rozterkami może też być ciężka bo każe zajrzeć wewnątrz siebie.

Joanna

Bardzo wciągająca. Polecam! :)

Dominika

Lubię książki Mroza, ale ta niestety nie przypadła mi do gustu. Akcja toczy się powoli i rozwija się głównie przez rozmowę bohaterów, a nie przez działanie. Cała historia wydaje się mocno naciągana a bohaterowie nierealistyczni.

Monika

Ok

Jadwiga

Może być

Łukasz

Ciężko się czyta. Nie wiadomo co jest fikcją, co prawdą. Koniec naciągany.

Katarzyna

Pierwsza książka tego autora. Trafił do mnie język i sposób prowadzenia narracji. Zakończenie bardzo intrygujące.

Alicja

Super

Kasia

Ok

Patrycja

Totalnie do mnie nie trafiła, a zakończenie bardzo słabe :(

Iwona

Chyba najdziwniejsza historia tego autora jaka do tej pory poznałam. Nie wiem czy mi się podobało, ale nie żałuję:) podobał mi się dobór lektorów.

Anna

Szczerze mówiąc czytając opinie przed przeczytaniem książki byłam niepewna, bo były bardzo różne, więc zdecydowałam, że sama przeczytam i wystawię swoją, ale teraz orientuję się, że ja również nie wiem jak ją ocenić. Książka była dobra, przesłuchałam w kilka dni, wciągnęła mnie i podobała mi się, ale jednak czegoś brakowało. Autor skupił się na tym, żebyśmy nie rozumieli co się dzieje i nie spodziewali się zakończenia i pod koniec to zaczęło być irytujące. Postacie były dobre, a najbardziej spodobała mi się postać Tesy, gdyż mogłam ją zrozumieć i się utożsamić, a jej problemy psychiczne były poprawnie opisane, co jest rzadkością. Myślę, że warto przeczytać i się zastanowić nad tym, co autor chciał nam przekazać i co podkreślił w posłowiu.

Julia

Ależ niezwykła podróż 🙂

Anna