Goebbels, kulawy diabeł- Giancarlo Villa, Lucas Hugo Pavetto

Ocena 4.3
36 min.
20 Strony
bookCoverFor

Opis

W życiu i w potwornym sposobie swojej śmierci, Joseph Goebbels był najbardziej oddanym z nazistowskich przywódców. Goebbels był tak zakochany w Hitlerze, jego ideach i jego micie, że poświęcił dla niego wszystko, aby nieustannie żyć w świetle jego odbicia. I zgasić się, teraz, jako marionetka bez sznurków, w tej samej chwili, w której umiera jego mistrz. Podróż w celu odkrycia „kulawego diabła", kruchego, ale niestrudzonego megafonu nazizmu.

Giancarlo Villa - rzymianin, urodzony w 1988 roku, pisarz, dziennikarz, alpinista. Zajmuje się kwestiami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Jest autorem dwóch powieści: „La Spada di Falkerith" (2016) oraz „The Hero of the Glacier" (2019). Opublikował także esej historyczny „Dalla Scoperta del Nuovo Mondo alla Ricerca del Passaggio a Nord Ovest" (2017). Kieruje kampanią dotyczącą ponownego zalesiania nieuprawianych i opuszczonych terenów.

Lucas Pavetto - urodzony w Argentynie, skąd wyprowadził się w młodym wieku. Od najmłodszych lat wykazywał szczególne uzdolnienia w zakresie muzyki i malarstwa figuratywnego. Ukończył instytut sztuki w Urbino, gdzie studiował animację rysunkową i wyspecjalizował się w narracji komiksowej. Zaczął pracować w kinematografii jako reżyser, autor i scenarzysta własnych filmów.
Tłumaczenie:
Monika Nastałek
Format:
E-book, Audiobook
Czas trwania audiobooka:
36 min.
Strony e-booka:
20
Język:
Polski
Data wydania:
9.11.2020
Wydawca audiobooka:
Saga Egmont
Numer ISBN audiobooka:
9788726756074
Wydawca e-booka:
Saga Egmont
Numer ISBN e-book:
9788726676990

© Saga Egmont (audiobook)

© Saga Egmont (e-book)