Gęstsza od krwi

Ocena 4.7
11 godz. 43 min.
bookCoverFor

Opis książki

Morderca, który wypija krew z ofiar?


Agent Tatum Gray i profilerka Zoe Bentley sądzili, że widzieli już wszystko, lecz to barbarzyńskie morderstwo młodej kobiety sprawiło, że aż ich zemdliło.


Nie sądzili, że będą pracować nad taką sprawą... Lecz odłóżmy wampiryzm na bok. Sposób działania mordercy jest identyczny jak Roda Glovera — seryjnego zabójcy, który prześladuje Zoe od dzieciństwa. Kryminolodzy uważają, że to jego dzieło, ale nie tylko jego... Aby zrealizować swoje chore potrzeby, musiał znaleźć równie zdeprawowanego wspólnika.


Frustracja Zoe rośnie, gdy kolejna kobieta zostaje znaleziona martwa i wydrenowana z krwi — a inna zaginęła. Czas ucieka: Zoe wie, że to jej śmierć byłaby ukoronowaniem dokonań Glovera w tej obłąkańczej grze, ciągnącej się od dwudziestu lat. Aby powstrzymać Glovera i jego obrzydliwego wspólnika, będzie musiała odrzucić zahamowania i zgłębić ich motywację; lecz czy przez to nie stanie się kolejną ofiarą mrocznego, naprawdę mrocznego pragnienia?

Autor:

Tłumaczenie:

Robert Ginalski

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 43 min.

Język:

Polski

Data wydania:

9.03.2022

Wydawca audiobooka:

Świat Książki

Numer ISBN audiobooka:

9788381394185

Co myślą inni

Recenzje Gęstsza od krwi – Audiobook

Cala trylogia jest cudowna. Polecam ❤️

Ewa

Fajnie się słuchało, tym bardziej, że tą część czytał Pan Filip, w końcu było czuć emocje, w porównaniu do częściej drugiej.

Katarzyna

Super wciągająca. Lektor najlepszy.

Dorota

Pan Lektor tak czyta, że widzę te sceny i czuję nawet zapach. 🙂 Książka świetna. Będę tęsknić do Zoe.

Mirela