Gęstsza od krwi- Mike Omer

Ocena 4.7
11 godz. 43 min.
bookCoverFor

Opis


Morderca, który wypija krew z ofiar?


Agent Tatum Gray i profilerka Zoe Bentley sądzili, że widzieli już wszystko, lecz to barbarzyńskie morderstwo młodej kobiety sprawiło, że aż ich zemdliło.


Nie sądzili, że będą pracować nad taką sprawą... Lecz odłóżmy wampiryzm na bok. Sposób działania mordercy jest identyczny jak Roda Glovera — seryjnego zabójcy, który prześladuje Zoe od dzieciństwa. Kryminolodzy uważają, że to jego dzieło, ale nie tylko jego... Aby zrealizować swoje chore potrzeby, musiał znaleźć równie zdeprawowanego wspólnika.


Frustracja Zoe rośnie, gdy kolejna kobieta zostaje znaleziona martwa i wydrenowana z krwi — a inna zaginęła. Czas ucieka: Zoe wie, że to jej śmierć byłaby ukoronowaniem dokonań Glovera w tej obłąkańczej grze, ciągnącej się od dwudziestu lat. Aby powstrzymać Glovera i jego obrzydliwego wspólnika, będzie musiała odrzucić zahamowania i zgłębić ich motywację; lecz czy przez to nie stanie się kolejną ofiarą mrocznego, naprawdę mrocznego pragnienia?

Autor:
Tłumaczenie:
Robert Ginalski
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
11 godz. 43 min.
Język:
Polski
Data wydania:
9.03.2022
Wydawca audiobooka:
Świat Książki
Numer ISBN audiobooka:
9788381394185

Co myślą inni

Recenzje Gęstsza od krwi – Audiobook

Taka sobie

Joanna

Książka tak samo jak jej dwie poprzednie części genialnie, a lektor...coś wspaniałego, świetnie zmieniał głosy i świetnie oddawał emocje

Sebastian

:)

Joanan

Świetna

Aleksandra

Wciągająca seria

Weronika

Świetna!

Małgorzata

Spoko

Tomasz

So so...

Bartosz

Świetny lektor !

Elena

Uwielbiam przygody Zoe. Znowu wciągnęłam się tak ze nie mogłam przestać słuchać 🤭

Klaudia

Jak zawsze rewelacja 👍

Bogdan

Świetne

Kinga

Ciężka stronnicza książka, kościół jest pełen ludzi albo ignoranckich albo niemoralnych, śledczy niby z wadami ale niezłomni, w sumie każda postać jest bardzo stereotypowa.

Alicja

Bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu Polecam

Adam

Wciągająca. Doskonały lektor.

Katarzyna