Gawędy o wilkach i innych zwierzętach

- Marcin Kostrzyński

Ocena 4.9
9 godz. 8 min.
bookCoverFor

Opis książki

Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał!


Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie.


Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni?


Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 8 min.

Język:

Polski

Data wydania:

12.11.2020

Wydawca audiobooka:

Świat Książki

Numer ISBN audiobooka:

9788381398107

Co myślą inni

Recenzje Gawędy o wilkach i innych zwierzętach – Audiobook

Cudowna! Zabawna, momentami wzruszająca.

Ala

Cudownie się słuchało.

Maciej

Kolejna książka tego autora wysłuchana z przyjemnością. Takie pozycje powinny być lekturą szkolną żeby uwrażliwic młodych ludzi i pokazać im piękno polskiej przyrody.

Justyna

Wspaniała książka, tak bym chciała aby wszyscy ludzie mieli takie podejście 🙏🏼

Nicola