Falcon III Na drodze do prawdy- Katarzyna Wycisk

13 godz. 42 min.
Falcon
bookCoverFor

Opis

Trudne doświadczenia zmieniły Alex w pewną siebie dziewczynę, zdecydowaną na walkę i zniszczenie organizacji Falcon. Mimo wsparcia Alphas osiągnięcie celu wcale nie jest takie proste. Kolejny raz Alex będzie musiała rozeznać się w świecie pozorów i zdecydować, komu powinna zaufać. Rosnąca determinacja zmienia charakter dziewczyny. W finałowej części cyklu dowiemy się, czy Alex osiągnie sukces, a jeśli tak, to jakim kosztem. Gratka dla miłośników takich tytułów jak "Dotyk Julii" i "Mroczne Umysły".

Pewnego dnia Alex dowiaduje się, że całe jej życie jest jednym wielkim oszustwem. Początkowo zagubiona dziewczyna próbuje zebrać myśli i odnaleźć się w nowej rzeczywistości - w świecie osób bez tożsamości i przeszłości, bez jakichkolwiek cech osobowych. Im więcej dowiaduje się o organizacji Falcon, tym mocniej postanawia się jej przeciwstawić. Niełatwo jednak oprzeć się urokowi Jeden i Trzy - żołnierzy Falconu. Wątek romantyczny wisi w powietrzu! Seria z gatunku urban fantasy, której pierwsza część osiągnęła status bestsellera Ridero.

Katarzyna Wycisk (ur. 1990) - autorka książek z pogranicza fantasy, science fiction, literatury obyczajowej i romansu. Debiutowała powieścią „Falcon. Na ścieżce kłamstw" - pierwszym tomem trzyczęściowej serii, który zdobył status bestsellera Ridero. Absolwentka kierunku edukacja artystyczna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu, poza pisaniem książek zajmuje się również tworzeniem okładek i ilustracji, a także projektowaniem tatuaży. Kocha muzykę, gra na gitarze. Pochodzi ze Śląska, mieszka w Niemczech.

Format:

Audiobook

Seria:

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

13 godz. 42 min.

Język:

Polski

Data wydania:

20.10.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728319246