Dziewiąty Mag. Tom 1

- A.R. Reystone

Ocena 4.4
18 godz. 14 min.
Dziewiąty Mag
bookCoverFor

Opis książki

U Ariel - statecznej matki i lekarki weterynarii - zjawia się tajemniczy mężczyzna. Fabien twierdzi, że jest oficerem, a na dodatek elfem. To nie koniec niespodzianek! Przychodzi do kobiety, gdyż jego zdaniem tylko ona może opanować epidemię panującą wśród smoków. Ariel nie dowierza przybyszowi do czasu, gdy staje przed nią gigantyczny smok imieniem Croy. Stwór budzi postrach - ma złoto-zielone łuski, skrzydła pokryte błonami i potężne szpony - ale pod wpływem dotyku Ariel łagodnieje. Smok zabiera kobietę do swojego świata. Nie wszystkim spodoba się taka sytuacja.

W świecie dziewięciu miast od dawna nie ma spokoju. Tereny coraz częściej stają się celem najazdów trolli, ataków chimer, grabieży cyklopów. Stosowane dotąd środki ochronne tracą znaczenie - magiczne kopuły stają się coraz słabsze, a smoki zostały zdziesiątkowane przez tajemniczą epidemię. Wszechwiedząca Oriana sugeruje, by oficerowie wyruszyli w poszukiwaniu wsparcia do równoległego świata.

Alice Rosalie Reystone - pseudonim polskiej pisarki fantasy. Z zawodu i wykształcenia jest lekarzem, prowadzi prywatną przychodnię dla zwierząt. Miłośniczka ciężkich, gotyckich brzmień, książek i kina. Domatorka, która marzy i dąży do spokojnego życia w toskańskim stylu. W ramach hobby zajmuje się - jak sama to nazywa - "bajkopisarstwem dla dorosłych". Autorka powieści z serii "Dziewiąty Mag" i "Wietrzne Katedry".

Format:

Audiobook

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

18 godz. 14 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

27.05.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728247556

Co myślą inni

Recenzje Dziewiąty Mag. Tom 1 – Audiobook

Super książka i lektorka

Małgorzata

Bardzo mi się podobała opowieść.

Agnieszka

Lekka książka. Dla romantyków

Ok

Paweł