Dracena przerywa milczenie

- Maja Kotarska

Ocena 4.2
8 godz. 29 min.
206 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Powieść Mai Kotarskiej, to wciągająca od pierwszej strony, pełna pozytywnej energii komedia kryminalna. Wyraziste postaci, dowcipne dialogi, niespodziewane zwroty akcji. Po prostu dobra literatura.
Tajemnicę morderstwa w instytucie naukowym próbują rozwikłać dr Agatka Cyryl (Holmes) i dr Jola Kapłan (Watson). Pomagają im niecodzienni współpracownicy: uczuciowa roślina i psotna kotka Mopka, a po piętach depcze policja wyposażona w dobre chęci i cuda techniki.
Dalsze, detektywistyczne dokonania Agatki i Joli możemy śledzić w kolejnych powieściach Mai Kotarskiej „Strusie jajo” i „Ładny gips”.
CHMURKA78 (lubimyczytac.pl):
Czy dracena może pomóc wyjaśnić zagadkę morderstwa? Jak wygląda codzienność pracowników naukowych i jaką rolę pełni kotka Mopka dowiecie się z przezabawnej komedii kryminalnej Mai Kotarskiej. Jeżeli ktoś wychował się na książkach Joanny Chmielewskiej, to na pewno się nie zawiedzie. Polecam gorąco.
Projekt okładki: Olga Bołdok

Format:

Audiobook, E-book

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 29 min.

Strony e-booka:

206

Język:

Polski

Data wydania:

7.10.2021

Wydawca audiobooka:

Estymator

Numer ISBN audiobooka:

9788367021258

Wydawca e-booka:

Estymator

Numer ISBN e-book:

9788366719361

Co myślą inni

Recenzje Dracena przerywa milczenie – Audiobook, E-book

Ciekawa treść, lekki kryminal! Lektorka b dobra ! Nie przesadza jak niektórzy którzy czytają z emfaza,zmieniają głos i nie da się słuchać!polecam

Iwona

Lubię komedie kryminalna i ta jest niezłą rozrywką. Problem miałam z lektorką - miły do słuchania głos, jednak pani powinna nauczyć się czytać tak, by brać oddech i robić krótkie przerwy w czytanym tekście w odpowiednich miejscach.

Edyta

Lektor beznadziejny. Znaki przystankowe w bezsensownych miejscach, w których nie miały najmniejszego sensu.

Aga

Książka dobrze napisana, ale wątki naciągane, jak dla mnie za bardzo. Przyjemna w słuchaniu

Madzia